Дубай перевершує сам себе

Нудьгуєте за теплим і незабутнім відпочинком?

Не можете вирішити, що ж буде кращим? Тоді Самліна Тревел вже підбирає Вам тур до казкової країни ОАЕ та блискучого міста Дубай.
Корінне населення звикло, що туристи їх Батьківщину прозвали казкою. Не дарма ходить прислів’я, що ОАЕ – арабська казка, а Дубай перевершує сам себе!
Як Ви знаєте, з географії або інших достовірних інформацій, що Об’єднані Арабські Емірати – країна пишна не лише на флору та фауна, а й на нафту, природний газ, золото, алмази, хромові та уранові руди.
Давайте повернемося на декілька років назад, то цієї країни навіть не існувало. Ви уявляєте? На території сучасної країни були лише сім Шейхств. Не біло висотних будівель, кафе, численних магазинів, клубів, ресторанів та пляжів. Замість усієї цієї розкоші було невелике портове містечко. Згодом, у сімдесяті роки виникла нова держава. Але не будемо жити минулим, все цікаве зараз і у майбутньому.

Туры в Дубай

А Ви знали, що Дубай – найшикарніше і ультрасучасне місто, яке сміливо можна назвати туристичним діамантом.

Він приваблює мільйони відвідувачів своїми славетними місцями, а їх тут нескінченна кількість. Саме в цьому місці, в районі Дейра, до речі найстарша частина міста, знаходиться відомий Gold souk (Золотий Ринок), з якого туристи щороку вивозять декілька тон чистішого золота. У місті щороку проводяться змагання з різних видів спорту: гольф, теніс, кінські перегони і т.д. Для вдалого шопінгу, туристам варто приїжджати на шопінг – фестиваль або відвідати торгові центри, які все більше й більше приваблюють своїми розмірами. Також обов’язково відвідайте вражаючі Дубайські танцюючі фонтани, які словами описати неможливо. Більшість туристів їдуть, щоб побачити найвищу будівлю в світі – Бурдж Халіфа. За своєю формою вона нагадує сталагміт, а в основі його дизайну лежить вигляд пустельної квітки.
Дубай вражає і манить, це правда…
Ми впевнені, що кожна зустріч з цією країною принесе все нові й нові враження, а Дубай ніколи не перестане дивувати своїми проектами та рекордами.

Нет комментариев

Ответить