Марса Алам

Марса Алам – найновіший південний курорт Єгипту, який омивається Червоним морем. Білосніжні пляжі та вічнозелені пальми, надають курорту тропічний пейзаж. Атмосфера та незрівнянна краса природи перехоплює подих.
А Ви захоплюєтеся дайвінгом?
Тоді Вам точно до Єгипту, адже розкішна флора і фауна підводного світу – це родзинка курорту Марса Алама.
Про туристів, які закохані в культуру, традиції та архітектуру міст – Самліна Тревел потурбувалася.
Рифи Марса Алама, порт Галіб, Ваді Ель – Гамаль (Долина Верблюдів), Dolphin house — кожен турист повинен відвідати хоча б одне туристичне місце, щоб відчути унікальність цього курорту.
Тоді не будемо гаяти часу, тур до Марса Аламу з 21.05 на 7 ночей за 372$ з людини.

Туры в Марса Алам

Хургада

Ми впевнені, що кожен чув про місто Хургада, яке знаходиться в сонячному Єгипті.
Хургада складається зі старого центру «Дахар» та нового «Сакала».
У центральній частині курорту знаходиться галаслива зона з дискотеками, торговими центрами та місцевими базарами. Вулична інфраструктура також процвітає.
Чому до Хургади туристи літають цілий рік? Все завдяки клімату, який дуже м’який та не викликає ускладнення із здоров’ям. Туристи, які вважають за краще зручні піщано-галькові пляжі з пологим входом та сімейний відпочинок з дітками — притаманний саме цей курорт. Молодь також знайде в Хургаді відповідні для себе заняття і розваги. Хургада є центром водних видів спорту, таких як: глибоководна рибалка, всі види снорклінга і дайвінгу, кайтинг та просто прогулянки під вітрилами.
Основними визначними пам’ятками міста є центральна мечеть Абдульхасана Ельшазі, коптська церква, світлофор Хургади, акваріум. Все це знаходиться в межах Старого міста (район Дахар). Також обов’язково відвідайте легендарний палац «1000 и одна ночь» та коралові рифи.
Отже, дуже цікава подорож ось-ось вже на носі. Мерщій телефонуй нам та замовляй тур до Хургади з 23.05 на 7 ночей за 283$ з людини.

Туры в Хургаду

Шарм Ель Шейх

Привіт зі Заливу Шейха!
Ні, ні, ні – не якась нова країна, про яку Ви досі не знали, це ж Ваш улюблений Шарм Ель Шейх, який омивається Червоним морем. Саме він мав таку королівську давньоарабську назву.
Як всім відомо, що Шарм посідає ІІ місце за популярністю не менше привабливого курорту Єгипту – Хургади. Курорт розташований на Сінайському півострові та складається з декількох бухт.
Neama Bay — туристичне місце, на якому знаходиться безліч готелів, казино, магазинів, ресторанів, центрів по підводному плаванню і спортивних майданчиків.
Щодо пам’яток культури та чим славиться Шарм Ель Шейх – читайте далі.
Цікаве явище природи Сіная – гарячі джерела. Найбільш відомі: «Джерела Мойсея» або Уюн Муса, «Фараонові купальні» та «Мойсеєві ванни». Всі ці джерела місцеві жителі здавна використовують для лікування ревматизму і артриту. Також монастир Святої Катерини. Поруч з монастирем – гора Сінайська або, як називають її єгиптяни — гора Мойсея заввишки 2285 метрів.
Спекотний Шарм Ель Шейх чекає саме Вас з 22.05 на 7 ночей за 334$ з людини.

Туры в Шарм Эль Шейх

  • Марса Алам з 21.05 на 7 ночей, Elphistone Resort 4*, харчування все включено = 372$ з людини
  • Шарм Эль Шейх з 22.05 на 7 ночей, Sol Y Mar Naama Bay 4*, харчування все включено = 334$ з людини
  • Хургада з 23.05 на 7 ночей, Royal Lagoons Resort 5*, харчування все включено = 283$ з людини

Нет комментариев

Ответить