fbpx

В туристичному полоні вічно-величавого Риму!

Всі дороги ведуть у Рим – наші в тому числі. Потрібно тільки замовити авіаквиток Київ-Рим в турагенції Самліна Тревел і відправитись в захоплюючу подорож до скарбів гостинної Італії.

Колізей, Капітолій, Сикстинська капела – пам’ятки без яких Рим не був би Римом – в тому величавому вигляді, в якому він постає перед сучасними мандрівниками. Столиця Італії прекрасна в будь-який час року. В Римі стільки духовних, культурних та природник пам’ятників, що однією подорожжю точно не обійтись. Тому вам варто добре вивчити авіарейси Київ-Рим(аеропорт), аби літати часто й вигідно.

Авиабилет Киев Рим

Авіаквиток Київ-Рим – три способи зекономити на перельоті

Якщо ви хочете зекономити на перельоті до Італії, пошук квитка треба починати з сайту туристичного агентства samlinatravel.com. Ми цінуємо не тільки ваші гроші, а й ваш час. Тому пропонуємо вам максимум корисної інформації, яка дозволить оперативно знайти відповідний рейс з Києва та забронювати авіаквиток.

Ви також можете поставити всі питання в телефонному режимі, якщо не маєте вдосталь часу для пошуку відповідного білета. Для цього вам потрібно визначитись з часом вильоту та видом авіарейсу – регулярний чи чартерний. Ціна квитка, тривалість польоту, назва авіакомпанії – ми надамо вам всю необхідну інформацію.

А щоб ви могли заощадити на квитках під час перельоту до Італії, дамо вам три невеликі поради.

  1. Раннє бронювання білетів – запорука економії ваших коштів. Якщо ви віддаєте перевагу літати регулярними рейсами, тоді кращий спосіб заощадити на перельоті – забронювати квиток якомога раніше. Купивши авіаквиток Київ-Рим хоча б за місяць до дати вильоту, ви можете зекономити майже половину суми.
  2. Чартер – економний переліт з комфортом. Чартерні рейси особливо нічим не відрізняються від регулярних, якщо брати до уваги комфорт перельоту. Єдиний нюанс – можете прибути на місце з затримкою. З пошуком вигідного чартерного рейсу ми також вам допоможемо.
  3. Спеціальні пропозиції від авіакомпаній – тримайте руку на пульсі. Великі авіакомпанії України досить часто організовують промоакції, що дозволяють економити на покупці авіаквитка. Головне, не проґавити таку можливість.

Італія – мрія кожного туриста! І краще почати здійснювати цю мрію з подорожі до Риму. Вивчайте всі вигідні пропозиції авіаквитків з Києва до Риму, залишайте заявку на нашому сайті та відправляйтесь підкорювати столицю Італії. Самліна Тревел – пошук вигідних авіаквитків ще ніколи не був таким простим!