fbpx

ТУРФІРМА В КИЄВІ «САМЛІНА ТРЕВЕЛ»

Основна мета нашої компанії – щоб кожен клієнт зміг знайти свій ідеальний вид відпочинку та оформити необхідні послуги в одному місці. Готовий пакетний чи індивідуальний тур, авіа або автобусний квиток, віза та страховий поліс – наші висококваліфіковані фахівці з радістю допоможуть в оформленні цих послуг та проконсультують Вас щодо всіх додаткових питань.
Наші основні принципи:
* Якість.
Ми знаємо, що якісна робота вельми шанується і дорогого вартує, тому докладаємо максимум зусиль для того, щоб наш клієнт був задоволений сервісом і хотів до нас звернутися знову.
* Ваш час.
Ми цінуємо Ваш час, тому завжди йдемо назустріч клієнту. Ми готові зустрітися не лише в офісі, але й у зручному для Вас місці. Крім того, завжди можна оформити послугу в режимі онлайн, не відходячи від монітора.
* Економія.
Ми розуміємо, що «копійка гривню береже», тому обираємо найбільш вигідні пропозиції для Вашого відпочинку. Наші фахівці знають і зможуть порадити найкращий час для бронювання туру та авіаквитка, щоб ви могли на цьому максимально заощадити.
* 24/7.
Ми на зв’язку 24 години на добу і 7 днів на тиждень, оскільки знаємо, що це невіддільна частина якісного відпочинку для нашого клієнта. Тому будь-які проблеми, що можуть з’явитися, ми вирішуємо максимально швидко.
* Зв’язок із клієнтом.
Ми підтримуємо зв’язок із клієнтом від часу звернення до нас і до повернення в Україну, а це і є ознакою якісного сервісу.