fbpx

На даний момент, через закрити авіапростір над Україною до Албанії можна доїхати на комфортабельному автобусі. Купити автобусні квитки чи пакетний тур з автобусним проїздом ви можете через нашу агенцію – ми пропонуємо квитки за низькою ціною, білет ви зможете забронювати на головній сторінці сайту або звернувшись до наших менеджерів. Автобусні маршрути пропонуємо до Дуресу та Вльори.

Автобусні чартери з Києва/Львова до Дурреса/Вльори з 25.05.24 до 08.10.24 – перевізник №1

З 25.05.2024 по 18.06.2024:
Виїзд з Києва/Львова: субота
Виїзд з Вльори/Дурреса: вівторок
З 19.06.2024 по 09.09.2024
Виїзд з Києва/Львова: середа, субота
Виїзд з Вльори/Дурреса: вівторок, субота
З 10.09.2024 по 08.10.2024
Виїзд з Києва/Львова: субота
Виїзд з Вльори/Дурреса: вівторок
Можлива посадка в таких містах: Київ, Житомир, Рівне, Львів, Стрий, Мукачево, Берегове.
Орієнтовний час у дорозі: з Києва — 39 годин.
Вартість:
– в один бік 4400 грн (на найближчі дати може бути нижчою)
– в дві сторони 6700 грн або 7900 грн в залежності від терміну перебування (на найближчі дати може бути нижчою)

Київ – Вльора

Розклад

Зупинка

Вльора – Київ

Розклад

18:00

Київ

станція метро Житомирська (автосалон Infiniti), пр-т Перемоги, 134

06:00
19:30

Житомир

АЗС «SOCAR», а/д М-06 Київ-Чоп 127 км (праворуч до с. Глибочиця)

04:30
21:30

Рівне

АЗС «UPG», вул. Об’їздна, 4

01:30
23:50

Львів

АЗС «WOG», с. Сокільники, вул. Стрийська, 12

22:00
01:30Стрий
АЗС «ОККО», вул. Болехівська, 49
21:00
04:30

Мукачево

АЗС «UPG», вул. Лавківська, 1-Ж

18:00
05:30

Берегове АС

вул. Мужіївська, 52

17:00
КПП Дяково
13:00

Тімішоара

АЗС «Lukoil», DJ691 Kilometrul 6

08:00
16:00

Белград

Mol Pumpa

Панчевачки пут 64b

03:00
03:30

Подгориця

Автобусна станція Подгориця (зупинка напроти входу)

1 Trg Golootočkih Žrtava

17:00
04:50

Сутоморе

Autobuska stanica Sutomore smjer zapad

16:30
05:10

Бар 

Soho City (Parking)

16:15
05:25

Добра Вода

Voli

15:45
06:00

Ульцинь

Parking buseva

15:30
08:40

 Тирана

Hotel Verzaci

13:00
09:20

Дуррес

Plepa Bus Station

12:30
11:00

Вльора

Bus stop: Rruga Çamëria 1, Vlorë 9401, Албанія

11:00

Схема автобусу KA 6729 MA

Фото автобусу KA 6729 MA Київ - ВльораСхема автобусу KA 6729 MA Київ - Вльора

Схема автобусу Volvo KA 6109 MO

Фото автобусу Volvo KA 6109 MO
Схема автобусу Volvo KA 6109 MO Дуррес

Додаткові послуги:
*Додатковий багаж 1000 грн
*Пріоритет-місця 2-3 ряди
  – доплата +400 грн за людину в 1 бік.
*Пріоритет-місця 4 – 6 ряд  – доплата +300 грн за людину в 1 бік.
*Вибір з 7 ряду та до кінця автобуса  – доплата +150 грн за людину в 1 бік.

Про автобус:
1) Всі автобуси з 21 лютого обладнані Wi-Fi (Starlink), що працює по всьому маршруту.
2) Всі рейси тепер виконуються з відкритими туалетами.
3) Індивідуальні USB-розетки через ряд (тобто 2 USB на 4 людини).
4) Ну і звісно всю нашу програму забезпечують комфортабельні автобуси Van Hool та на всіх наших рейсах працюють досвідчені водії та турботливі супроводжуючі, що виконали вже більше 120 рейсів за цим маршрутом.

Часті запитання по автобусним рейсам в Албанію

Так, автобусні перевезення – це цілком безпечно. Автобусні маршрути виконуються вже не перший рік та на рейсах курсують досвідчені водії. Водіїв в автобусі двоє та вони змінюють один одного кожні 4 години аби уникнути втоми. Кожен автобус на регулярній основі проходить обов’язковий технічний контроль справності механізмів.

Не дивлячись на це, в дорозі може статись поломка. На досвіді минулих ситуацій, перевізник відправляє до місця поломки справний транспортний засіб і пасажирів пересаджуватимуть у новий автобус. В даній ситуації оперативніше зреагує той перевізник, у якого більший автопарк та у якого сплановано однакові зупинки на різних маршрутах.

З Києва – орієнтовно 39 годин. Точний час залежить від часу проходження кордонів та автотрафіку. Подивитись детальний розклад руху автобуса ви можете на нашому сайті.

Перш за все, вам знадобиться біометричний закордонний паспорт термін дії якого більше 6 місяців з дати закінчення поїздки. Це та дата, коли ви перетинатимете кордон з поверненням в Україну. Дітям до 18 років обов’язково мати оригінал свідоцтва про народження. Якщо дитина подорожує з одним з батьків, то на термін дії військового стану, нотаріальний дозвіл не потрібен. Якщо дитина подорожує з іншими особами, наприклад з бабусею чи тіткою, необхідно мати дозвіл на виїзд від обох батьків. Зверніть увагу чи не порушені у вас терміни перебування в країнах за маршрутом. Безвізовим є термін перебування, що не перевищує 90 днів за останні пів року.

Ваше місце в автобусі буде зазначено у квитку, який ми відправлятимемо за добу до виїзду орієнтовно з 16 до 18-20 години. Ми відправляємо білети одразу ж, як їх випише перевізник. Наразі, на деяких маршрутах можливий вибір ряду, а не місця; на інших маршрутах можливий вибір конкретного місця з або без доплати (залежить від перевізника).

Рейси з тривалими маршрутами виконуються на комфортних автобусах далекомагістрального сполучення. Автобуси розраховані на 48-90 місць в залежності від перевізника та обраного маршруту. Біотуалет відкрито не на всіх рейсах. Також, перевізник виконує зупинки кожні 4 години на заправках та біля кафе, де пасажири можуть скористатись туалетом або ж придбати їжу і напої в дорогу. В усіх автобусах є юсб-зарядні пристрої та вайфай, але також раджу заздалегідь подбати про вигідні умови в роумінгу.

У вартість білета включено одну валізу вагою до 25 кг та розмірами 75 х 50 х 25 см та одну ручну поклажу до 5 кг невеликого розміру, як то міський рюкзак чи м’яка сумка. Головне, аби ручна поклажа вмістилась на багажну полицю в автобусі.

Додатковий багаж ви можете оформити з доплатою: вартість багажу при оформленні заздалегідь складає 1000 грн та при оформленні при посадці в автобус -1500 грн.

На тривалих маршрутах, за правилами безпечних перевезень, у кожного пасажира повинно бути окреме місце. Навіть якщо їхатиме немовля, на дитину доведеться оформлювати персональний квиток. На чартерних автобусних рейсах, у перевізника немає дитячих чи пенсійних тарифів тобто вартість однакова як на дорослу особу, так і на дитину.

Наразі, на рейсі перевізника можна взяти з собою в салон невелику тваринку, вага тваринки не повинна перевищувати 10 кг та їхатиме котик чи собачка в салоні автобуса між сидіннями. Доплата за перевезення тваринки складає 1000 грн. Оформлювати послугу потрібно заздалегідь, не при посадці в автобус. Зверніть увагу: лише власник тваринки несе повну відповідальність за документи, що необхідні для перетину кордону. Детальну інформацію щодо необхідних документів слід уточнити у ветеринарного лікаря.

У вартість автобусного квитка не включена медична страховка. Проте, ви можете окремо оформити страховий поліс через нашу компанію або на сайті або звернувшись до менеджера. Наявність медичного поліса – це, в першу чергу, надійність та безпека саме застрахованої особи, адже лікування закордоном без страховки дороге.

На жаль, ви не можете передати посилку. Лише пасажири, що їдуть автобусом мають право перевозити власні речі. Річ у тім, що водії пасажирських перевезень не мають ліцензії на поштові перевезення, а пасажири на рейсі несуть особисту адміністративну та кримінальну відповідальність за речі у власній валізі.

Так як перевізники на чартерних рейсах не приймають оплату при посадці в автобус, оплатити квитки ви можете лише заздалегідь. Ми приймаємо оплати лише офіційно та на розрахунковий рахунок підприємства згідно з договором, що заключаємо з кожним клієнтом. Оплатити білет ви можете за квитанцією через приват 24, застосунок монобанку або у відділенні будь-якого банку. Ви також можете внести оплату банківською картою будь-якого українського чи іноземного банку за платіжним посиланням.

Просимо звернути увагу:
– Згідно з умовами автобусних перевезень діти до 2х років і старше повинні мати окреме місце в автобусі (купується квиток за повною вартістю);
– До вартості включено один багаж вагою до 25 кг та розмірами 75*50*25 см (Д*Ш*В) та одну ручну поклажу вагою до 5 кг (зверніть увагу, що ручна поклажа повинна поміститись на багажну полицю над сидіннями, тобто маленька валіза розміру S не підходить, підходить до перевезення рюкзак чи м’яка сумка). За доплату можна оформити додатковий багаж не пізніше ніж 16:00 за добу до виїзду;
– Для автобусного проїзду з України до Албанії всі пасажири повинні мати діючий закордонний біометричний паспорт з дійсним правом перебування (в тому числі перебування в транзитних країнах) до 90 днів протягом пів року. При автобусному проїзді термін перебування в Албанії без візи/посвідки на проживання не може перевищувати 1 рік від дати в’їзду;
– Маршрутні листи (автобусні білети) відправляються за 1 день до вильоту у другій половині дня;
– В першій половині автобуса є місця з можливістю вибору (2-3, 4-6 та 7-11 ряди) за додаткову плату, а місця в подальших рядах салону автобуса посідають пасажири в залежності від послідовності бронювань (забронював раніше – отримав місце ближче до початку автобуса);
– На автобусних рейсах можливо перевезення тварини (до 10 кг з переноскою) з доплатою. На тварину повинні бути всі документи, як для перетину кордону з Євросоюзом;
– В деяких автобусах є Wi-Fi, проте працює він тільки на території України;
– Санітарні зупинки виконуються приблизно кожні 4 години;
– Оператор залишає за собою право змінювати графік руху та зупинки по маршруту. Ні турагент, ні туроператор не несе відповідальності за відхилення від графіка.