fbpx

ЧАРТЕРНІ РЕЙСИ ДО ТУНІСУ: ЧУДОВИЙ ВІДПОЧИНОК І МОРЕ ВРАЖЕНЬ!

На африканському континенті Туніс – як дорогоцінний сапфір: саме усіма відтінками синього пофарбовані вулиці найдавнішої столиці країни. Комфортабельні чартери в Туніс за кілька годин перенесуть вас у справжню східну казку.

Найчистіші пляжі, безкраї морські простори, фантастичний підводний світ, цілющі спа-процедури та екскурсії, від яких захоплює дух, ваблять туристів у цю дивовижну країну із різних куточків світу. У Тунісі дивовижним способом поєднуються східна і європейська культура, що надає подорожі неповторного колориту.

Столітні фортеці Хаммамета, мальовничі затоки Джерби, руїни стародавнього Карфагена… Величний Колізей, таємнича Сахара або загадковий і неймовірний Монастір, створений римлянами… Ви зробите багато цікавих відкриттів – потрібно лише загубитися в лабіринті вузьких вуличок. Забудьте про поспіх і дайте волю уяві: слухайте, вдихайте запахи і пробуйте нові смаки.

МОНАСТИР, ДЖЕРБА, ХАММАМЕТ – ЯК ДОБРАТИСЯ?

  • З України зручно летіти чартерами в Туніс – так ви заощадите час і гроші.
  • У Монастірі є аеропорт, звідки до більшості готелів можна дійти пішки. В місто також ходять маршрутки, автобуси і поїзди.
  • Туристичний маршрут на острів Джерба ​​пролягає через міжнародний аеропорт Джерба-Зарсіс, до готелю можна взяти таксі.
  • У Хаммамет можна доїхати автобусом або маршруткою, найближчий аеропорт – в Енфіді або Монастірі.

Чартерные рейсы в Тунис

ПРЯМІ ЧАРТЕРИ ДО ТУНІСУ: ВИГІДНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Між Україною та Тунісом немає прямих регулярних авіарейсів – з Києва маршрут пролягає через Париж і Амстердам. Але в гарячий сезон – влітку і восени – ви легко дістанетеся туди чартером без пересадок: такий переліт для туристів замовляють українські туроператори. Чартер є окремим рейсом, що летить у пункт призначення без зупинок. Чим менше місць викуплено в чартері, тим дешевше вам обійдеться квиток: завдяки знижкам та акціям такий переліт суттєво заощадить ваші кошти та дорогоцінний час.

Сьогодні авіаквиток на чартерний рейс можна купити у туроператора окремо від повного пакета послуг. Раніше ця послуга була недоступною, зараз же ви зможете спланувати поїздку на свій розсуд. Чартер – оптимальне рішення для сім’ї з дітьми, адже малюки не встигнуть знудьгуватися під час нетривалого перельоту.

Купівля квитків на чартер передбачає повернення назад тим самим рейсом. Також врахуйте, що вартість невикористаних квитків не компенсовується.