fbpx

Досить популярними в 2023 році є автобус до Хорватії. Через закритий авіапростір, найзручнішими способом дістатись до курортів Адріатичного моря можна комфортними туристичними автобусами. Автобуси доставлять вас до таких міст: Загреб, Карловац, Задар, Біоград-на-Мору, Водіце, Шибеник, Трогир, Спліт, Умаг, Пореч, Ровінь, Пула. Маршрути виконують перевірені часом перевізники та надійні водії, водіїв зазвичай двоє. На деяких рейсах присутня супроводжуюча особа (представник туроператора), що попіклується аби ваш проїзд пройшов з максимальним комфортом.

В Україні можна сісти до автобуса в одному з міст: Київ, Житомир, Рівне, Львів, Стрий, Мукачево.

Нагадаю, що оформити та купити білет можна онлайн в пошуку.

Часті запитання по автобусним рейсам в Хорватію

Рейси з тривалими маршрутами виконуються на комфортних автобусах далекомагістрального сполучення. Автобуси розраховані на 48-90 місць в залежності від перевізника та обраного маршруту. Біотуалет на рейсі не працюватиме, перевізник виконуватиме зупинки кожні 3-4 години на заправках та біля кафе, де пасажири можуть скористатись туалетом або ж придбати їжу і напої в дорогу. В усіх автобусах є юсб-зарядні пристрої та вайфай, але також раджу заздалегідь подбати про вигідні умови в роумінгу.

Так, автобусні перевезення – це цілком безпечно. Автобусні маршрути виконуються вже не перший рік та на рейсах курсують досвідчені водії. Водіїв в автобусі двоє та вони змінюють один одного кожні 4 години аби уникнути втоми. Кожен автобус на регулярній основі проходить обов’язковий технічний контроль справності механізмів.

Не дивлячись на це, в дорозі може статись поломка. На досвіді минулих ситуацій, перевізник відправляє до місця поломки справний транспортний засіб і пасажирів пересаджуватимуть у новий автобус. В даній ситуації оперативніше зреагує той перевізник, у якого більший автопарк та у якого сплановано однакові зупинки на різних маршрутах.

Точний час залежить від часу проходження кордонів та автотрафіку. Подивитись детальний розклад руху автобуса ви можете на нашому сайті.

Перш за все, вам знадобиться біометричний закордонний паспорт термін дії якого більше 6 місяців з дати закінчення поїздки. Це та дата, коли ви перетинатимете кордон з поверненням в Україну. Дітям до 18 років обов’язково мати оригінал свідоцтва про народження. Якщо дитина подорожує з одним з батьків, то на термін дії військового стану, нотаріальний дозвіл не потрібен. Якщо дитина подорожує з іншими особами, наприклад з бабусею чи тіткою, необхідно мати дозвіл на виїзд від обох батьків. Зверніть увагу чи не порушені у вас терміни перебування в країнах за маршрутом. Безвізовим є термін перебування, що не перевищує 90 днів за останні пів року.

Ваше місце в автобусі буде зазначено у квитку, який ми відправлятимемо за добу до виїзду орієнтовно з 16 до 18-20 години. Ми відправляємо білети одразу ж, як їх випише перевізник. Наразі, можливий вибір ряда з доплатою.

У вартість білета включено одну валізу вагою до 25 кг та розмірами 75 х 50 х 25 см та одну ручну поклажу до 5 кг невеликого розміру, як то міський рюкзак чи м’яка сумка. Головне, аби ручна поклажа вмістилась на багажну полицю в автобусі.

Додатковий багаж ви можете оформити з доплатою: вартість багажу при оформленні заздалегідь складає 1000 грн та при оформленні при посадці в автобус -1500 грн.

На тривалих маршрутах, за правилами безпечних перевезень, у кожного пасажира повинно бути окреме місце. Навіть якщо їхатиме немовля, на дитину доведеться оформлювати персональний квиток. На чартерних автобусних рейсах, у перевізника немає дитячих чи пенсійних тарифів тобто вартість однакова як на дорослу особу, так і на дитину.

Наразі, на рейсі перевізника можна взяти з собою в салон невелику тваринку, вага тваринки не повинна перевищувати 10 кг та їхатиме котик чи собачка в салоні автобуса між сидіннями. Доплата за перевезення тваринки складає 1000 грн. Оформлювати послугу потрібно заздалегідь, не при посадці в автобус. Зверніть увагу: лише власник тваринки несе повну відповідальність за документи, що необхідні для перетину кордону. Детальну інформацію щодо необхідних документів слід уточнити у ветеринарного лікаря.

У вартість автобусного квитка не включена медична страховка. Проте, ви можете окремо оформити страховий поліс через нашу компанію або на сайті або звернувшись до менеджера. Наявність медичного поліса – це, в першу чергу, надійність та безпека саме застрахованої особи, адже лікування закордоном без страховки дороге.

На жаль, ви не можете передати посилку. Лише пасажири, що їдуть автобусом мають право перевозити власні речі. Річ у тім, що водії пасажирських перевезень не мають ліцензії на поштові перевезення, а пасажири на рейсі несуть особисту адміністративну та кримінальну відповідальність за речі у власній валізі.

Так як перевізники на чартерних рейсах не приймають оплату при посадці в автобус, оплатити квитки ви можете лише заздалегідь. Ми приймаємо оплати лише офіційно та на розрахунковий рахунок підприємства згідно з договором, що заключаємо з кожним клієнтом. Оплатити білет ви можете за квитанцією через приват 24, застосунок монобанку або у відділенні будь-якого банку. Ви також можете внести оплату банківською картою будь-якого українського чи іноземного банку за платіжним посиланням.

Просимо звернути увагу:

– Згідно з умовами автобусних перевезень діти до 2х років і старше повинні мати своє окреме місце в автобусі (купується квиток за повною вартістю);
– До вартості включено один багаж вагою 20-25 кг та одну ручну поклажу вагою до 5 кг;
Для автобусного проїзду з України до Хорватії всі пасажири повинні мати діючий закордонний біометричний паспорт з дійсним правом перебування (в тому числі перебування в транзитних країнах) до 90 днів протягом пів року;
– Маршрутні листи (автобусні білети) відправляються за 1 день до вильоту о другій половині дня;
– В автобусі є місця комфорту-класу (1-4 ряд або 1-6 ряди в залежності від конфігурації автобуса) за додаткову плату, а місця економ-класу в салоні автобуса посідають пасажири в залежності від послідовності бронювань (забронював раніше – отримав місце ближче до початку автобуса);
– Оператор залишає за собою право змінювати графік руху та зупинки по маршруту. Ні турагент, ні туроператор не несе відповідальності за відхилення від графіка.