fbpx

Для короткотривалих візитів необхідно отримати Електронний Туристичний Дозвіл (ЕТА). ЕТА можна оформити онлайн або біля стійки ЕТА в аеропорту після прильоту (стягується додатковий збір). Вартість оформлення ЕТА в аеропорту – 40 $.

ЧАРТЕР НА ШРІ-ЛАНКУ: ЧУДОВИЙ ПОЧАТОК ПОДОРОЖІ!

Шрі-Ланка – дивовижний куточок нашої планети, що омивається теплими водами Індійського океану. Багатство природи і вибір пляжів вразить навіть бувалого туриста, а гостинність місцевих жителів допоможе відчути себе тут повністю «своїм». Що ж, до початку такого відпочинку вам залишився один крок – вибрати свій чартер на Шрі-Ланку, щоб насолодитися цим шматочком раю якомога швидше!

Чому чартер?

Авіаквиток на чартерний рейс – це:

  • Доставка в аеропорт конкретного міста, в яке регулярним рейсом можна дістатися тільки з пересадкою.
  • Економія часу і грошей, оскільки прямий чартер пропонує тільки стандартний рівень комфорту, але не поступається звичному сервісу.
  • Можливість організувати не індивідуальний, а сімейний тур, оскільки політ без пересадок – ідеальна пропозиція для подорожей із дітьми.

Чартеры на Шри Ланку

ЧАРТЕР НА ШРІ-ЛАНКУ: ДЕ ЗАМОВИТИ КВИТОК?

Ласкаво просимо на сайт турагентства «Самліна Тревел». На цій сторінці ви знайдете завжди актуальний розклад чартерних рейсів на Шрі-Ланку, з можливістю замовлення квитків в онлайн-режимі.

Ми пропонуємо:

  1. Консультаційну підтримку менеджерам-професіоналам: зв’яжіться з консультантом і отримайте відповіді на запитання, що цікавлять туриста!
  2. Доступні ціни. Цінова політика асортименту послуг зорієнтована на можливості середньостатистичного мандрівника: з нами ви будете завжди у виграші!
  3. Якісне обслуговування. Шрі-Ланка або будь-який інший напрямок – з нами ваша подорож буде захоплюючою пригодою, з морем задоволення та без значних фінансових витрат!

Чекаємо на вас!