fbpx

КАЗКОВА ЧОРНОГОРІЯ: ЧАРТЕРНІ ПЕРЕЛЬОТИ З ШЕСТИ МІСТ УКРАЇНИ

Відпочинок у Чорногорії – це дорогоцінна знахідка для будь-якого туриста. Тут є все: тепле море, мальовничі гори, чисте повітря, унікальні пам’ятки, чудовий сервіс. І все це – в одному місці – цим і славиться Чорногорія! Але недостатньо лишень знати про визначні пам’ятки цієї країни – потрібно замовляти тур, купувати авіаквитки на чартери в Чорногорію і поспішати за новими враженнями.

Багато туристів ще не літали чартерним рейсом, тому у них виникає багато запитань із приводу такого способу пересування. Для початку ми з’ясуємо, що таке чартерний і регулярний рейси, а потім поговоримо про переваги чартерного перельоту в Чорногорію.

Чартер організовує туроператор або будь-яка інша організація для перевезення пасажирів за певним маршрутом. Особливість чартерного рейсу – доступна ціна. Вартість авіаквитків на чартер може бути вдвічі-втричі меншою, ніж на регулярний рейс. Турфірма орендує літак в основному тоді, коли починається туристичний сезон, щоб не залишалися зайві авіаквитки.

ЧАРТЕР ДО ЧОРНОГОРІЇ: ЩО ПОВИНЕН ЗНАТИ УКРАЇНСЬКИЙ ТУРИСТ?

В Україні чартери в Чорногорію літають із таких міст: Київ, Львів, Харків, Запоріжжя, Одеса, Дніпро. Розклад вильотів чартерів у міжнародний аеропорт Чорногорії Тіват, а також наявність вільних місць на чартер ви можете уточнити за одним із цих номерів: ‎0633250933 , 0968995902 , 0505801079.

Якщо вам важливо прибути вчасно, краще скористайтеся регулярним рейсом, оскільки виліт літака чартерного рейсу може затримуватися, поки не будуть продані всі квитки, або з яких-небудь технічних причин.

Переліт у Чорногорію займає до трьох годин, залежно від номера рейсу.

Забронювати або здати квиток назад на чартер неможливо, на відміну від авіаквитків на регулярні рейси.

Пропозиція від турфірми придбати повний пакет послуг для відпочинку в Чорногорії, в тому числі і трансфер, – найбільш вигідна.

Чартер має ще одну величезну перевагу – він виконує прямий рейс на відомі курорти світу, де немає регулярних перельотів.

Завдяки доступній ціні і широкій географії перельотів, чартери з кожним роком стають дедалі популярнішими. Купити авіаквиток на чартерний рейс можна як разом із туристичним пакетом, так і окремо.

Якщо вас цікавить вартість чартерних рейсів у Чорногорію, переліт із певного міста України, або вам потрібно придбати авіаквиток на конкретну дату, турагентство Самліна Тревел допоможе успішно розв’язати будь-яке питання!

Чартерные рейсы в Черногорию