fbpx

ТАЇЛАНД – КРАЇНА-КАРТИНКА: КУДИ НЕ ГЛЯНЕШ, ВСЮДИ ГАРНО!

Гарячі тури – це прекрасна можливість відпочити на будь-якому курорті світу – швидко, зручно і, головне, недорого. Як скористатися вигідними туристичними пропозиціями? Шукати в інтернеті путівки, які вже починають «горіти»! Ви можете купити гарячі тури в будь-який час. Але якщо ви плануєте відпочинок заздалегідь, краще довірити пошук туру, який буде «горіти» в підходящий для вас час, турагенції. Наприклад, підшукати вам гарячі тури в Таїланд з Києва може допомогти туристична фірма Самліна Тревел. Наші менеджери працюють оперативно швидко і якісно, з максимальною вигодою для своїх клієнтів!

Кому сподобається курорт для відпочинку у Таїланді? Всім без винятку. У цій фантастичній азіатській країні на вас чекає дивовижний, захоплюючий і неймовірний відпочинок. Унікальна архітектура релігійного характеру, красиві палаци, цікаві музеї, численні парки і заповідники, мальовнича природа, екзотичний відпочинок у курортних містах країни – важко перерахувати все, чим вирізняється Таїланд. Тому якщо ви ще не підшукали відповідний тур, звертайтеся в Самліна Тревел – ми підберемо кращу пропозицію, яка буде «горіти» саме для вас.

ГАРЯЧІ ТУРИ В ТАЇЛАНД З КИЄВА: ЩО ПОТРІБНО ОБОВ’ЯЗКОВО ПОБАЧИТИ В ЦІЙ КРАЇНІ?

  1. Бангкок – найкрасивіше місто-столиця Таїланду. Дивовижні храми справлять на вас незабутнє враження. Головною визначною пам’яткою і основним священним місцем Таїланду є величний храм Смарагдового Будди. Бангкок – це культурний і релігійний центр країни, саме сюди в основному прилітають туристи замовивши гарячі тури в Таїланд з Києва.
  2. Північний Таїланд – регіон, який туристи трохи менше відвідують, проте це також дуже цікаве і мальовниче місце в Таїланді. Якщо хочете побачити де зароджувалася тайська цивілізація, або мрієте потрапити на яскраве національне свято, тоді вибирайте тур на неосвоєну Північ Таїланду.
  3. Унікальні природні пам’ятки:
  • острів Ко Лан, який називають райським куточком;
  • гарячі джерела Сан Камфаенг;
  • Рейлі – місце, де знаходиться знаменита скеля Джеймса Бонда і найкрасивіший відокремлений пляж;
  • область Хін Даєнг – найцікавіший куточок для дайвінгу;
  • річка Квай та інше.
  1. Цікаві туристичні об’єкти – плавучий ринок у Гонконзі, крокодиляча ферма, парк орхідей, залишки стародавнього міста Аюттайя та багато інших.

Пошук туру в Таїланд ви можете почати вже зараз, відвідавши сайт турагентства Самліна Тревел. Тут ви зможете дізнатися які тури починають «горіти», яка ціна кожного з них і як швидко купити гарячий тур до Таїланду. З Києва є чартерні рейси на два відомих курортів Таїланду, найпопулярніші з них – Київ-Бангкок і Київ-Пхукет.