fbpx

ЧАРТЕР У ХОРВАТІЮ – ВИГІДНІ ПРОПОЗИЦІЇ В САМЛІНА ТРЕВЕЛ

Ви плануєте відвідати Хорватію, але не знаєте, скільки коштує туди переліт і як замовити авіаквиток? Якщо ви скористаєтеся пошуком інформації в інтернеті, то легко знайдете відповіді на свої запитання. На сайті турагентства Самліна Тревел ви без зайвих зусиль знайдете необхідний авіарейс на чартер від кращих авіакомпаній України. Якщо хочете замовити економний переліт, чартери в Хорватію – до ваших послуг!

Сьогодні все більше туристів віддають перевагу чартерним рейсам, адже це досить вигідно. Квиток на регулярний рейс коштує приблизно на 30-50% дорожче, але з чартером існує певний ризик спізнитися або прилетіти в незручний час доби. Низька ціна виправдовує цей ризик для тих, хто хоче заощадити на перельоті, але не на якості відпочинку, і обирає цікавий та дорогий туристичний маршрут.

В Україні квиток на чартер можна замовити тільки в турагентстві або на спеціальних інтернет-ресурсах. Авіакомпанія не займається продажем квитків на чартерні рейси, адже такі перельоти організовує саме турагентство.

Чартерные рейсы в Хорватию

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ, ЩОБ ЗАМОВИТИ ЧАРТЕР У ХОРВАТІЮ?

  • Перше і найголовніше завдання – де це зробити. Майже кожне турагентство пропонує послуги з купівлі авіаквитків на чартери в Хорватію. Туристична компанія Самліна Тревел пропонує чартерні рейси Київ-Пула, Київ-Спліт, Львів-Пула, Львів-Спліт. Виліт із Києва здійснюється тільки в суботу і неділю.
  • Наступне завдання – як це зробити. Якщо ви ще не замовляли чартер в інтернеті, зверніться до фахівців в онлайн-режимі або зателефонуйте на номер телефону, який знайдете в розділі «Контакти». Турагентство Самліна Тревел не тільки запропонує вам якісний сервіс, але й охоче допоможе розв’язати будь-яке питання, що стосується подорожей.

І третє – коли це можна зробити. В основному туристи замовляють у турагентствах тури разом із чартером – так дешевше. Квиток потрібно купувати за кілька днів до вильоту. Але пам’ятайте, що чартер не може гарантувати точний час вильоту. Тому якщо вам потрібно прибути без запізнень, то краще скористатися регулярним рейсом Київ-Хорватія.