fbpx

СТРАХУВАННЯ

Ми надаємо всі види страхування особам, які виїжджають за кордон. Купити туристичну страховку можна як в режимі онлайн, так і безпосередньо в нашому офісі. Страховка для виїзду за кордон є обов’язковою умовою для в’їзду в Шенгенську зону, згідно з правилами безвізового режиму для громадян України. А також туристична страховка – обов’язковий фактор безпеки людини за кордоном. Звертайтеся до нас і, крім такої послуги, як страховка за кордон, Ви отримаєте консультації щодо всіх інших пунктів Вашої туристичної поїздки. Ми також зможемо запропонувати відповідний авіапереліт і наземне обслуговування.

Подорожуйте безпечно з «Самліна Тревел»!

 1. Чи плануєте Ви придбати візу для в’їзду в Шенгенську зону?
 2. Ви плануєте в’їхати в Шенгенську зону з біометричним паспортом, скориставшись безвізовим режимом за умовами цього документа?
 3. Чи існує ризик скасування поїздки?
 4. Подорожуєте на власному/орендованому автомобілі?
 5. Захоплюєтеся травмо-небезпечними видами спорту?
 6. Хвилюєтесь за можливу втрату багажу?
 7. Хочете подорожувати без зайвих хвилювань і переживань?
 8. Під час поїздки Вам може знадобитися висококваліфікована медична допомога?

Якщо хоч на якесь із цих запитань Ви не можете впевнено сказати «Ні!», тоді ми наполегливо рекомендуємо Вам задуматися про можливість страхування з допомогою «Самліна Тревел».

Наша компанія вже давно розпочала свою діяльність на ринку туризму, так само як і наш партнер – страхова компанія «ERV» (з німецької мови перекладається як європейське туристичне страхування), яка успішно провадить свою діяльність в Україні з 2006 року. Ефективна мережа філій, що знаходяться по всьому світу, допоможе вберегти Ваш відпочинок від будь-яких можливих неприємностей. Страхова компанія гарантує Вам, що після покупки полісу ви своєчасно отримаєте безкоштовну медичну допомогу, а також – всі страхові виплати, обумовлені в договорі страхування.

У комплексі міжнародного страхування ми надаємо такі послуги, як:

 1. Витрати на медицину – якщо Ви раптово захворіли або стали жертвою нещасного випадку, Вам не варто турбуватися про матеріальну сторону цього питання. Всі витрати візьме на себе страхова компанія, а Ви зможете повністю зосередитися на своєму одужанні.
 2. Страхування від нещасних випадків – цей вид страхування дозволяє Вам отримати грошову компенсацію, якщо під час Вашого перебування за кордоном наступила тимчасова втрата працездатності, інвалідність або смерть.
 3. Громадянська відповідальність – якщо заподіяно шкоду майну або здоров’ю третіх осіб, чи то автоаварія, травма, заподіяна з необережності при заняттях активними видами спорту, чи то щось інше, Вам нададуть юридичну допомогу, а також розглянути можливість відшкодування заподіяної Вами шкоди.
 4. Страхування багажу – випадки, коли багаж відлітає в одну сторону, а ви – в іншу, на жаль, не рідкість. У цьому разі Вам буде виплачена гідна матеріальна компенсація, незважаючи на причину – чи це буде пов’язано з системною помилкою, чи з халатністю працівників аеропорту.
 5. Страхування від невиїзду – якщо Ви з певної причини змушені скасувати або перервати Вашу подорож, цей вид страхування запобіжить фінансовій втраті, пов’язані з поїздкою.

Якщо виникнуть додаткові запитання, звертайтеся до наших спеціалістів – вони з радістю допоможуть Вам в оформленні страхового поліса.