ЧАРТЕР В АЛБАНІЮ: ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ ЩЕ ОДНУ СТОРІНКУ В ДИВОВИЖНІЙ КНИЗІ СВІТУ!

Албанія – одна з тих європейських держав, потрапити в яку напряму донедавна було практично неможливо. І шкода, адже це чудовий варіант бюджетного відпочинку для туристів, які мріють поїхати закордон або змінити «модні» курорти на більш спокійні, проте не менш дивовижні. На щастя, тепер з’явилися чартери і в Албанію з Києва, Львова, Одеси та Харкова за маршрутом Київ-Тірана, Львів-Тірана, Одеса-Тірана та Харків-Тірана що значно спрощує доступ до маленької, але цікавої країни.

Чим приваблює Албанія?

  • Унікальні ландшафти. Гірська місцевість потопає в зелені, всюди багато кам’яних споруд, елементи яких гармонійно співіснують с сучасним екстер’єром багатоповерхівок та якісні європейські дороги. Захоплюють також і затишні міські квартали, і величні історичні споруди на схилах гір та обривів.
  • Відносно низькі ціни, особливо в порівнянні з європейськими містами. Якщо ви вибираєте чартерний рейс в Албанію – економія починається з моменту вильоту. Харчові продукти та фрукти, житло (нехай і не в 5-зірковому готелі) порадують туристів навіть із найскромнішим бюджетом.
  • Пам’ятки. Незважаючи на компактність (територія Албанії приблизно дорівнює площі Київської області), тут є де прогулятися і на що подивитися. А мала територія тільки на руку туристу – можна побачити майже всі цікаві місця за кілька тижнів відпочинку в цій країні.

Чартерные рейсы в Албанию

ЧАРТЕР В АЛБАНІЮ: ЗАБРОНЮЙТЕ АВІАКВИТОК ЗАРАЗ!

На сайті турагентства «Самліна Тревел» для вас завжди доступна актуальна інформація по авіанапрямку з Київа до Тірани, зі Львіва до Тірани, з Одеси до Тірани та з Харкова до Тірани. Зв’язавшись з менеджером, можна не лише уточнити інформацію щодо рейсу, але й одразу ж забронювати авіаквиток на потрібну дату. Чартерні рейси значно дешевші за звичайні, а ще ви отримаєте можливість дістатися до кінцевої точки без пересадок. Тому подбайте про чартерний квиток заздалегідь. Із «Самліна Тревел» це просто!