fbpx

ГАРЯЧІ ТУРИ В ІСПАНІЮ З КИЄВА – ЩО ТАКЕ «ГАРЯЧИЙ ТУР»

Гарячий тур – це набір туристичних послуг у який включені: авіапереліт, проживання в обраному готелі з певним харчуванням. Як правило, сюди ж входять трансфер з/в аеропорт і поліс медичного страхування. В деяких напрямках таких як, наприклад, острів Евбея (Греція), трансфер може оплачуватися окремо, проте це виняток.

Такий «гарячий» пакет компанія-туроператор не встигає продати за запланованою ціною. Наприклад, (історія вигадана) в червні минулого року в Єгипет полетіли 500 туристів. Зважаючи на ці дані, на цей рік оператор викупив 250 номерів заздалегідь (повністю проплатив, щоб знизити контрактну ціну). А в цьому році відкрили безвіз і до Єгипту туристи втратили цікавість. Щоб повернути, можливо навіть частково, вже вкладені гроші, компанія змушена знижувати вартість турів.

Саме поняття «гарячий тур» означає тур, замовлений в останню мить. Якщо його не куплять, він «згорить»… Тому, коли до вильоту залишаються лічені дні, туроператор різко знижує тариф.

У Самліна Тревел ви можете купити найдешевші гарячі тури в Іспанію з Києва. Ми співпрацюємо з усіма операторами, відомими на туристичному ринку України, тому завжди в курсі всіх нових пропозицій.