fbpx

МАРШРУТ КИЇВ-ШРІ-ЛАНКА: КОЛИ ПОЧИНАЮТЬ «ГОРІТИ» ПУТІВКИ, І ЯК НИМИ ПРАВИЛЬНО СКОРИСТУВАТИСЯ?

Шрі-Ланка – екзотичний і гостинний острів в Індійському океані з розкішними пляжами, багатою культурою і доброзичливими місцевими жителями. Не пропустіть можливість купити гарячі тури на Шрі-Ланку з Києва за вигідною ціною!

У цій самобутній та унікальній країні всього на 65,6 км² вас чекає приголомшливе поєднання різних культур, ландшафтів і кліматичних поясів, чим не можуть похвалитися країни з набагато більшою територією. Опинитися в цьому чудовому місці легко – залишіть заявку і​,​ як тільки путівки на обраний курорт почнуть «горіти»​,​ ми зв’яжемося з вами.

Відпочинок на Шрі-Ланці – це спекотні тропіки і безкрайній піщаний пляж, що омиває Індійський океан, стародавні буддиські храми і найстаріше на планеті дерево Бодхі, вік якого давно перевалив за 2000 років. Острів користується популярністю у туристів з усього світу – він завжди зустрічає гостей сонячною погодою, пропонуючи їм великий вибір екскурсій і розваг.

  1. Обов’язково заплануйте в своєму турі дике сафарі на джипах по джунглям, відвідування національних заповідників і найкрасивіших водоспадів.
  2. Сховатися від тропічної спеки можна в центральній частині острова з помірним кліматом або на високогір’ї – тут на полях, що потопають у туманах, вирощують смачний і справжній цейлонський чай.
  3. Шрі-Ланка – особливе місце: тут природа змогла розташувати величезну кількість водоспадів на досить невеликій площі – це те видовище, що варто побачити на власні очі!

Окремо варто згадати про відому ланкійську гостинність – люди тут дуже відкриті і доброзичливі​, вони​ постійно посміхаються. ​Ланкійці​ миттєво прийдуть на допомогу мандрівникові і з радістю познайомлять його із місцевими традиціями, запросять до свого дому та розділять із гостем скромну вечерю. А щирі і сердечні посмішки господарів ще довго будуть зігрівати вас своїм теплом.

ГАРЯЧІ ТУРИ НА ШРІ-ЛАНКУ З КИЄВА: КОРИСНІ ПОРАДИ

Туристам, які збираються на Шрі-Ланку, знадобляться наші підказки:

  • оглянути всю красу цього дивного острова, не витративши на поїздку річний сімейний бюджет, реально: для цього підійдуть гарячі тури на Шрі-Ланку з Києва;
  • квитки до Коломбо починають «горіти», якщо з якихось причин вчасно не продався тур, квиток на літак або номер у готелі – такі тури агентство виставляє на продаж за собівартістю, а то й дешевше​,​ приблизно за тиждень до початку поїздки;
  • врахуйте: якщо тур почав «горіти», у вас залишиться мінімум часу на збори тому пакуйте валізу і гайда у подорож. Замовте зворотній дзвінок​ ​і ми відразу ж повідомимо вам про те, що з’явилися вигідні пропозиції.