fbpx

ТУРИ В КИТАЙ З КИЄВА

Китай, а саме острів Хайнань – поки що новий напрямок на українському туристичному ринку і для половини туристів це справжня загадка, яку хочеться розгадати повністю. Оскільки, країна нова і зовсім «інша», у кожного туриста з’явиться мінімум 5 запитань на які ми, працівники Самліна Тревел, постараємося відповісти детально.

ЯКИЙ КУРОРТ НАЙКРАЩЕ ВІДВІДАТИ?

Китай дуже різнобічний і це вдало поєднується з туристичною сферою. Туристи летять у східну частину світу з різними цілями, наприклад:

  • за масштабним шопінгом у Шанхай;
  • за вивченням культури і приголомшливими екскурсіями в Пекін;
  • за тихим і розміреним відпочинком у Гуанчжоу;
  • за пляжним відпочинком і з лікувальними цілями на Хайнань.

Як бачимо, Китай має що запропонувати кожному мандрівнику, а ось що вибрати конкретно для себе вирішуєте ви самі.

ЧИМ ДИВУВАТИМЕ ВАС КИТАЙ?

По-перше, це тисячолітня культура. Завдяки ізоляції від зовнішнього світу країна переповнена своїми самобутніми цінностями, які не переймалися з інших держав.

До другого пункту ми сміливо можемо віднести унікальну кухню. Майстерність кулінарії в азіатській країні розвивалася з часів кам’яного віку і до цього дня, тому Китай не перестає дивувати нас своїми характерними і традиційними стравами що досить незвичні на смак для європейця та 100% їх варто спробувати.

Інфраструктура та технології – важливий пункт, від якого залежить 50% якості нашого відпочинку і тут Китай вас не розчарує! Туристичні місця, міста і навіть острови оснащені всім необхідним для якісного і безпечного відпочинку.

Клімат в азіатській державі досить різний – все залежить від місця вашої подорожі. По всій території Китаю переважають три кліматичні пояси: помірний континентальний, субтропічний і тропічний. Але є і регіон, де ви зможете насолоджуватися теплом цілорічно – острів Хайнань.

ЧИ БЕЗПЕЧНО ПОДОРОЖУВАТИ КИТАЄМ?

Китай – розвинена країна, тому для поїздки туди ніяких вакцинацій та щеплень не потрібно! В цьому плані країна повністю безпечна для всіх туристів!

ЩО НЕОБХІДНО ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ ПОЇЗДКИ У ТАКУ ВІДДАЛЕНУ ТОЧКУ ПЛАНЕТИ?

Для вашого незабутнього турне вам необхідні: закордонний паспорт, віза (залежно від місця подорожі – Хайнань безвізовий при подорожі з прямим перельотом) і гарний настрій!

ДЕ ШУКАТИ НЕДОРОГІ ПУТІВКИ ДО КИТАЮ?

Все дуже просто – в турагентстві Самліна Тревел! Ми підберемо вам тур або квиток у будь-яку точку азіатської країни врахувавши всі побажання! Все, що вам потрібно зробити – зв’язатися з нами!

Ви замислилися над тим чи варто відправлятися в Китай? Однозначно варто! Потрібно стільки ще всього спробувати в цьому житті, тож навіщо зволікати? Пакуйте валізи, телефонуйте нам і будьте впевнені: ваша подорож Сходом пройде на всі 100%!