fbpx

КИЇВ-ТАНЗАНІЯ: ЯК ОРГАНІЗУВАТИ ФАНТАСТИЧНУ ПОЇЗДКУ НА АФРИКАНСЬКИЙ КОНТИНЕНТ

Білосніжні пляжі, теплий Індійський океан, загадкові коралові рифи, красиві національні парки і самобутня культура – у різноманітній Танзанії легко знайти все для незабутнього відпочинку. Наше турагентство пропонує клієнтам тури в Танзанію з Києва, що включають переліт, готель, трансфер з аеропорту і оплачену страховку.

Насамперед туристи приїжджають на континент за яскравими враженнями та гострими відчуттями – екзотична Танзанія славиться на весь світ дикими сафарі. В екстремальному турі по африканських заповідниках мандрівники можуть вдосталь намилуватися неймовірними краєвидами та побачити рідкісних птахів і тварин в їхньому природному середовищі існування. Також серед унікальних танзанійських пам’яток – озеро Вікторія і знаменитий пік Кіліманджаро.

ЩО ПОДИВИТИСЯ

На сході країни знаходиться острів Занзібар – дивовижне місце куди щороку приїжджає все більше туристів з України. Подорож в одне з найпопулярніших місць відпочинку всього континенту запам’ятається вам блакитним океаном і безкрайніми білосніжними пляжами, мальовничими пейзажами і колоритним побутом місцевих жителів. Особлива атмосфера панує в Кам’яному місті – Стоун-Тауні, старій частині острова. Обов’язково заплануйте екскурсію з оглядом стародавніх соборів і мечетей, арабського форту, кріпосних стін і палаців.

Не забудьте відвідати будинок, в якому народився і виріс Фредді Мерк’юрі – фронтмен легендарного гурту Queen. Сьогодні тут відкрили готель, який став символічним місцем для відданих фанів музиканта з усього світу, в тому числі і з України.

ЗАХОПЛЮЮЧІ ТУРИ В ТАНЗАНІЮ З КИЄВА: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ТУРИСТАМ, ЯКІ ОБРАЛИ ЕКЗОТИЧНИЙ МАРШРУТ

Щоб скласти для себе цікавий і економічно вигідний план подорожі по африканському континенту, обов’язково скористайтеся нашими порадами:

  • готові тури в Танзанію з Києва враховано всі побажання клієнта, в цьому випадку агентство бере на себе організацію всієї поїздки, включно з авіаквитками, проживанням, харчуванням, медичною страховкою і проїздом з аеропорту в готель;
  • громадянам нашої країни візу оформляють одразу після прильоту в аеропорт Занзібару, її вартість становить 50 $;
  • кращий місяць для відпочинку – зима і період з червня по жовтень, протягом решти часу в Африці сезон затяжних дощів;
  • валюта – танзанійський шилінг, курс долара 1:1.