fbpx

ЧАРТЕР ДО ГРЕЦІЇ – ВИГІДНІ ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ БЮДЖЕТНИХ ТУРИСТІВ!

Ви запланували відпочинок у Греції, але не хочете витрачати зайві гроші на дорогий переліт регулярним рейсом? Турагентство Самліна Тревел пропонує чартери в Грецію на шість найвідоміших курортів цієї країни: Афіни, Салоніки, Корфу, Родос, Крит, Араксос. Вилетіти ви можете з  Дніпра, Запоріжжя, Києва, Львова, Одеси та Харкова. Сьогодні маршрут Україна-Греція – це три-чотири години в повітрі і ви на місці!

ЧИМ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ЧАРТЕР ДО ГРЕЦІЇ ВІД РЕГУЛЯРНОГО РЕЙСУ?

  1. Чартери в основному організовують у період активного курортного сезону в тій чи іншій країні, щоб забезпечити швидкий і недорогий переліт. Чартерний рейс – вигідна пропозиція для бюджетного туриста.
  2. Купувати квиток на чартери в Грецію вигідніше безпосередньо перед вильотом – тоді вони коштують дешевше, на відміну від регулярного рейсу для якого раннє бронювання авіаквитків вважається найбільш вигідним.
  3. Якщо у вас запланована зустріч на конкретну годину і ні в якому разі не можна спізнитися, тоді краще купити квиток на регулярний рейс, оскільки чартер може прибути з запізненням або вилетіти раніше.
  4. Також чартер літає на ті курорти, де немає регулярного рейсу, що досить зручно для туристів які надають перевагу повітряному транспорту.
  5. Виліт чартеру може не відбутися в зазначений час, оскільки це сезонні рейси (тобто літаки літають не цілий рік), а тому серед них частіше трапляються затримки і перенесення часу вильоту, у порівнянні з регулярними (цілорічними) польотами.
  6. Квитки на чартерні рейси не підлягають поверненню, на відміну від регулярного рейсу.

ЯК КУПИТИ ДЕШЕВИЙ КВИТОК

Купити квитки на чартерний рейс найкраще у тому випадку, коли ви не лише порівняли ціну, але й переконалися в компетентності менеджера, з яким спілкуєтесь, перечитали відгуки і впевнились у надійності компанії. Ми зі свого боку гарантуємо, що наші менеджери вже не один рік займаються підбором чартерів і знають про маленькі хитрощі, щоб максимально здешевити переліт для клієнта або скомбінувати рейси таким чином, аби подорож для вас була зручною і вигідною.

ДЕ ЗАМОВИТИ КВИТОК НА ЧАРТЕР

Зробити замовлення авіаквитків на чартери в Грецію можна в будь-який зручний для вас час на офіційному сайті турфірми Самліна Тревел.

В Україні з кожним роком з’являється все більше охочих відвідати незвичні місця у всіх куточках світу. І неважливо – місто це чи тихий безлюдний острів – головне, щоб було на що подивитися.

Турагентство Самліна Тревел організує вам прекрасний відпочинок у будь-якому куточку – чи то на грецькому острові Крит, чи то на малайзійському курорті.