fbpx

ПОШУК ГАРЯЧОГО ТУРУ ОНЛАЙН

Найпривабливіші ціни на путівки з України по всьому світу. Скористайтеся формою «Пошук гарячого туру онлайн» нижче, щоб купити тур на двох за найнижчою ціною, яка можлива на туристичному ринку України. У нас можна знайти, побачити і купити тури від всіх надійних туристичних операторів країни: для цього просто виберіть країну, кількість подорожуючих і дату. Натисніть кнопку «знайти».

ПАКЕТНІ ТУРИ / ЧОМУ ТАК ДЕШЕВО

Плануючи відпочити на морі, ви мусите спершу вирішити ряд проблемних питань: збір інформації про курорти, підбір авіаквитків за низькими цінами, вибір готелю і багато інших клопотів на шляху до довгоочікуваного «релаксу». Багато туристів, досвідчених і не дуже, помилково вважають, що займатися цим всім самостійно – фінансово набагато вигідніше, ніж звернутися до професіоналів. Щоб зрозуміти, як працює ціноутворення в цій сфері, досить знати лише кілька фактів про туристичний бізнес. Поетапно це виглядає так:

  • Велика фірма – туроператор, викуповує заздалегідь місця на авіарейсах, номери в готелях, трансфери з аеропорту в готель і назад. Тут і відбувається перше зниження вартості. Оскільки турпродукт скуповується оптом і заздалегідь, усі послуги замовник надає за ціною, значно нижчою за ту, що доступна простому обивателю.
  • Далі оператор формує вже готовий пакет: переліт (чартер) + проживання + трансфер + страховка (такі пакети і відображені в пошуку туру онлайн). Оскільки замовником всіх чотирьох послуг виступає одна і та ж кампанія, тому Ви, як покупець, купуючи все в одному місці, економите.
  • Готові пакетні тури оператори реалізують за допомогою туристичних агентств. Відсоток комісійних виплат агентству може варіюватися від 5% до 14% (цей відсоток вже врахований у вартість, яку Ви бачите). Але через високу конкуренцію деякі агентства знижують ціни на тур за рахунок своїх комісійних. Тут варто нагадати про те, що фірма не може працювати збитково, тому з такими «багатообіцяючими на знижки» турагентствами потрібно бути насторожі. Інакше ризикуєте залишитися в аеропорту, так нікуди і не полетівши.

РАННЄ БРОНЮВАННЯ

Ще пропозиції можуть формуватися за системою раннього бронювання. Принцип такий самий, як описаний вище, тільки готельєр за раннє бронювання (від пів року до місяця) знижує вартість на проживання, відповідно знижується і ціна на тур.

ГАРЯЧІ ПУТІВКИ

Але справжній «бум» починається тоді, коли викуплені заздалегідь тури оператор не встигає продати. В такому випадку, щоб повернути хоча б вкладені гроші, туристичний оператор готовий знизити ціну максимально. Такі пропозиції і називаються «гарячими турами».