fbpx

Термін перебування в країні більш, як 15 днів – віза відкривається в посольстві Таїланду в Україні на підставі пакета документів. Вартість візи після прильоту становить 2000 бат (60-65 дол.). Закордонний паспорт для тих, хто в’їжджає в Таїланд, повинен бути дійсний не менше 6 місяців із дня в’їзду в Таїланд. Якщо тривалість туру перевищує 15 днів, то віза оформляється в Посольстві Королівства Таїланд у Києві (консульський збір 40 дол.).

ЧАРТЕР У ТАЇЛАНД: МОРЕ СОНЦЯ І ТЕПЛА В БУДЬ-ЯКУ ПОРУ РОКУ!

Одним із найбільш популярних напрямків, які вибирають українці для сімейного відпочинку та індивідуальних подорожей, є Таїланд. Тут чудовий клімат, розвинена туристична інфраструктура, помірні ціни та неповторний місцевий колорит. Сонце, пляжі, природа – тут ідеальне місце, щоб відпочити тілом і душею. Хочете потрапити туди якнайшвидше? Вибирайте чартер, бронюйте квиток – а з усім іншим ми допоможемо!

КВИТОК НА ЛІТАК: ЧАРТЕР ЧИ РЕГУЛЯРНИЙ?

Шукаючи квиток на тайський курорт, зверніть увагу, що більшість рейсів спрямовані в найбільші аеропорти наприклад з Києва рейси летять до Бангкоку та Пхукету. А вам потрібно дістатися до міста, де немає регулярного авіасполучення. Та й не всі авіакомпанії можуть запропонувати квитки на необхідну вам дату, ще й вартість має значення. Чим популярніший напрямок і ближче до розпалу сезону, тим складніше організувати спонтанну поїздку.

Чартерні рейси в цьому плані більш практичні – їх розклад є зведеним із пропозицій різних авіаперевізників, що відбивається і на ціновій політиці, і на регулярності вильотів. Це найшвидший спосіб дістатися на курорт, хоча і не «бізнес-класом».

ЧАРТЕР ДО ТАЇЛАНДУ ШУКАЙТЕ НА САЙТІ «САМЛІНА ТРЕВЕЛ»

На сайті нашого турагентства ви можете в будь-який час ознайомитися з актуальним розкладом прямих рейсів на популярні тайські курорти.

Переваги чартеру очевидні:

  • відсутність пересадок;
  • прийнятна ціна – значно нижча, ніж у випадку з регулярними рейсами;
  • зручна процедура бронювання і покупки квитків;
  • виліт із «гарячою» путівкою в будь-яку пору року!

Фахівці «Самліна Тревел» охоче дадуть відповіді на всі ваші запитання, а також допоможуть уточнити наявність квитків на конкретний чартер або підібрати маршрут згідно з вашим запитом і побажаннями.

Переваги подорожі через нашу компанію:

  • Завжди актуальна інформація щодо популярності курортів, розкладу вильотів, бронювання готелів тощо.
  • Можливість скористатися однією послугою або замовити весь комплекс.
  • Безкоштовна вичерпна консультаційна допомога щодо покупки квитків на чартер та інших питань.
  • Гарантія надійності – завдяки прямій співпраці з авіаперевізниками та іншими сервісними компаніями.

«Самліна Тревел»: ми знаємо, як організувати вашу подорож так, щоб позитивні емоції і яскраві враження стали незабутніми!