fbpx

Візу потрібно оформляти після прибуття в аеропорт Єгипту. Вартість візи становить 25 $ з можливістю подорожувати материком. У межах Синайського півострова віза не потрібна. Якщо ви плануєте залишатися тільки на території курортного міста Шарм-ель-Шейх, то в паспорт ставлять штамп «SINAI ONLY». Штамп дає право перебувати на території Синайського півострова, терміном до 13 ночей. Якщо ви перевищите термін перебування в 30 днів, покинути територію Єгипту зможете тільки на регулярному рейсі заплативши штраф в аеропорті вильоту. Переліт на чартері можливий з прильотом-вильотом з одного аеропорту, наприклад приліт і виліт з Хургади. Діти старше 16 років (на момент в’їзду в Єгипет) повинні мати свій проїзний документ або паспорт. Термін дії паспорта повинен бути не менше 6 місяців із дня закінчення поїздки.

ЧАРТЕРИ В ЄГИПЕТ

Єгипет є одним із найпопулярніших чартерних напрямків на туристичному ринку України. За кількістю чартерних авіаперельотів він поступається хіба що Туреччині. Яскраво вираженої сезонності у країни немає, клімат сприятливий до пляжного відпочинку як влітку, так і взимку. Взимку на деяких напрямках спостерігається більш вітряна погода, тому можливе незначне розширення польотної програми ближче до літа. На момент публікації актуальні наступні чартери в Єгипет з міст :

  • Кишинів – Хургада, Шарм-ель-Шейх;
  • Бухарест – Хургада, Шарм-ель-Шейх;
  • Варшава – Хургада, Шарм-ель-Шейх;
  • Вроцлав – Хургада;
  • Жешув – Хургада, Шарм-ель-Шейх;
  • Катовіце – Хургада, Шарм-ель-Шейх;
  • Познань – Хургада, Шарм-ель-Шейх;
  • Вільнюс – Хургада, Шарм-ель-Шейх;
  • Рига – Хургада, Шарм-ель-Шейх;
  • Таллінн – Хургада, Шарм-ель-Шейх.

Розклад рейсів призначений здебільшого для ознайомлення. Щоб купити авіаквиток, краще звернутися безпосередньо до нашого агентства, зателефонувавши за одним із номерів, що вказані на нашому сайті. Вартість чартерних квитків залежить від їх попиту в конкретний проміжок часу, але насамперед – від професіоналізму менеджера, який займається пошуком рейсу та бронюванням замовлення.

Чартери в Єгипет

ЧАРТЕР ДО ЄГИПТУ (ХУРГАДА)

Невеликий аеропорт, що знаходиться дуже близько від центру міста Хургади, має всього один термінал, проте обслуговує багато курортних містечок у регіоні.

Головною принадою для туристів у Єгипті є, звичайно ж, яскраве, чудове і незабутнє Червоне море, що наповнене найрізноманітнішими представниками морської фауни (від дрібних різнокольорових рибок у стилі «немо» до мурен і навіть рифових акул).

Також Єгипет є гідним конкурентом Туреччині щодо системи харчування «все включено». Тому ця країна має що запропонувати як активним любителям екстриму, так і пасивним туристам, які надають перевагу купанню у басейні та насолоджуються єгипетським сервісом і сонцем.

Чартери в Єгипет

ЧАРТЕР ДО ЄГИПТУ (ШАРМ-ЕЛЬ-ШЕЙХ)

Шарм-ель-Шейх – це найпопулярніший курорт Єгипту серед відпочивальників. Неймовірно красиві корали та надзвичайно гарні морські краєвиди, а також чудові готелі з ввічливим і відповідальним персоналом.  У безвітряних бухтах є можливість насолоджуватися пляжним відпочинком навіть у найхолоднішу пору року, а піщаний захід в море робить бухти Шарм-ель-Майя та Наама Бей кращим рішенням для зимового сімейного відпочинку, що і є візитною карткою цього курорту.

Під час вибору курорту краще орієнтуватися на готелі, що знаходяться поблизу аеропорту. Саме там ви познайомитеся з такими відомими місями, як Сохо Сквер і Олд Маркет. Сохо Сквер заснували англійці і цей маленький шматочок єгипетської землі серед пустель справді нагадує Європу. Олд Маркет – це район, у якому переважно проживає персонал готелів, що знаходяться поблизу і місце справді сповнене місцевим неперевершеним колоритом. У порівнянні з Наама Бей, це місце відрізняється не лише порядними і ввічливими торговцями, але й оптимальними цінами.