fbpx

ЧАРТЕР В ІСПАНІЮ: ПРИЄМНИЙ ПОЧАТОК ВАШОГО ВІКЕНДУ

Іспанія є одним із культурних центрів Європи, тому не дивно, що вона стає все популярнішим напрямком серед сучасних мандрівників. Чудові кліматичні умови, неймовірна архітектура та ідеальні пляжі для любителів сонячно-морського відпочинку – все це гармонійно поєднується на території цієї країни. Тому залишилося лише визначатися, як потрапити на курорт своєї мрії!

ЯКИЙ ВИД ТРАНСПОРТУ ВИБРАТИ?

Найбільш логічний і економічно вигідний варіант подорожі в будь-яке іспанське місто – це авіаквиток. Для покупки авіаквитка не потрібно багато часу, оскільки це можна зробити в онлайн-режимі. А в період міжсезоння така покупка буде значно дешевшою, ніж зазвичай. Труднощі можуть виникнути хіба що через відсутність прямих рейсів у місто, яке ви обрали для відпочинку. А подорож з пересадкою може стати справжнім випробуванням, особливо для сімей із дітьми або тих, хто важко переносить авіаперельоти.

ЧАРТЕР ДО ІСПАНІЇ: ПРОСТО І БЕЗ ПРОБЛЕМ!

Чартери – це авіарейси, що дозволяють подорожувати без пересадок, за вигідною ціною і в зручний для вас час. Рейси вилітають з Запоріжжя, Києва, Львову, Одесси, Харкова. А прилетіти ви зможете до Аліканте, Барселони, Мадриду, Пальма-де Майокаи та Тенеріфе. Раніше покупка квитка на такий рейс зобов’язувала до замовлення цілого комплексу послуг від турфірми, що працювала на умовах посередника. Але сьогодні ця ситуація змінилася, і для туристів діють максимально вигідні умови при замовленні чартера.

Переваги чартерів – очевидні:

  • Заздалегідь визначений час вильоту і прибуття.
  • Відсутність пересадок і мінімум часу в дорозі.
  • Доступна ціна на квитки.
  • Основні напрямки – популярні туристичні міста такі як Аліканте, Барселона, Мадрид, Пальма-де-Майорка та Тенеріфе.

чартерные рейсы в Испанию

ДЕ І ЯК КРАЩЕ ЗАМОВИТИ КВИТОК НА ЧАРТЕР В ІСПАНІЮ?

Ласкаво просимо в «Самліна Тревел»! Знайти рейс і замовити квитки на необхідну дату ви можете у нас – з найкращими умовами для співпраці!

Ми пропонуємо:

  • Актуальний графік чартерів у Барселону, Мадрид, Аліканте, Пальму-де-Майорка, Тенеріфе та інші популярні туристичні міста Іспанії.
  • Оперативне реагування та грамотну консультативну підтримку від наших менеджерів.
  • Можливість замовлення комплексу послуг – за бажанням.

Щоб купити квиток на чартерний рейс до Іспанії та максимально швидко розв’язати всі питання, пов’язані з цим, зв’яжіться з нашим менеджером.

З нами ваш відпочинок матиме чудовий початок!