fbpx

Повідомляємо вам про те, що від 2 лютого 2018 року громадяни України – власники і звичайних, і біометричних паспортів, терміном дії не менше 6 місяців після повернення з туру, можуть отримувати візи після прибуття в ОАЕ безкоштовно. Дозвіл на перебування в країні діє 30 днів від дати в’їзду. Для в’їзду в ОАЕ всі громадяни, починаючи з народження (0 років), повинні мати свій закордонний паспорт. Неповнолітній громадянин (до 21 року) може відправлятися в тур із найближчими родичами (мати, батько, бабуся і дідусь) або з будь-якою дорослою людиною. Увага! Громадянам України, країна народження яких не Україна, потрібен додатковий запит про можливість їхнього безвізового в’їзду в ОАЕ.

ЧАРТЕР ДО ОАЕ – ТУРИСТИЧНИЙ БУМ У БУДЬ-ЯКУ ПОРУ РОКУ!

Ідея відвідати екзотичні курорти в Об’єднаних Арабських Еміратах – чудова, якщо ви плануєте провести незабутній відпочинок і насолодитися туристичними пам’ятками Дубаю або Абу-Дабі. Але підготовка до відпочинку в ОАЕ, як і в будь-якій іншій країні, починається з вибору способу подорожі. У Дубай ви, звісно, полетите літаком, але ось питання: обрати регулярний рейс чи чартери в ОАЕ?

Якщо ціна авіаквитка для вас має значення, і ви шукаєте більш дешеві варіанти, тоді чартер – чудова пропозиція. Вартість авіаквитків на чартер може бути на 30%, а то й 50% дешевшою, ніж на регулярний рейс. Тому перевага чартерного рейсу в цьому випадку – очевидна. Ви можете забронювати на нашому сайті чартери за такими напрямками: Запоріжжя-Шарджа, Київ-Дубай або Київ-Шарджа, Львів-Шарджа, Одеса-Дубай, Харків-Шарджа.

Чартерные рейсы в ОАЭ

ДЕ І ЯК КУПИТИ КВИТКИ НА ЧАРТЕР В ОАЕ?

Якщо ви вже знаєте, як замовити тури в режимі онлайн, тоді вам не важко вибрати відповідний чартерний рейс в інтернеті. Майже всі туристичні компанії пропонують забронювати авіаквитки на чартери в ОАЕ на вигідних умовах. До слова, авіаквитки на чартерні рейси може запропонувати лише туристичне агентство або спеціальні сервіси з бронювання авіаквитків. В авіакомпанії або в касі ви не зможете купити квиток на чартер.

Якщо вас цікавлять чартери в ОАЕ з України, скористайтеся послугами туристичного агентства Самліна Тревел. Ось кілька причин зробити це:

  • Економія вашого часу: ви зможете за кілька хвилин забронювати авіаквитки на популярний курорт, переглянувши на сайті чартери в ОАЕ.
  • Економія коштів: ми співпрацюємо з авіакомпаніями, які враховують можливості українських туристів зі середньостатистичними доходами.
  • Завжди свіжа і корисна інформація: якщо з’явиться новий чартерний рейс, ви дізнаєтеся про це першими, підписавшись на нашу розсилку.

Зробити замовлення авіаквитків на чартер ви можете також у телефонному режимі, зателефонувавши за номером, який знайдете на сайті samlinatravel.com. Тут ви також зможете побачити розклад чартерних рейсів, щоб забронювати авіаквиток на необхідну для вас дату.

Якщо ви ще не бронювали авіаквитки на чартер онлайн, проконсультуйтеся з нашими фахівцями. Окрім того, на сайті туристичного агентства Самліна Тревел ви самостійно знайдете багато корисної для себе інформації.

Купити квиток на чартерний рейс до ОАЕ ви можете в будь-який зручний для вас час. Самліна Тревел – розумний туристичний підхід для економних перельотів!