fbpx

Для в’їзду потрібна віза. Візу потрібно оформляти в аеропорту після прибуття. Віза безкоштовна. Термін перебування – до 30 днів. При виїзді з країни аеропортовий збір не стягується. Після проходження паспортного контролю вам вручають корінець імміграційної картки. Його необхідно зберегти до зворотного вильоту.

ЧАРТЕРИ НА МАЛЬДІВИ

Звучить, як заклинання, особливо якщо ви давно не відпочивали. Але ж зробити це зовсім неважко – чартери на Мальдіви доставлять вас у фантастично красивий курорт надзвичайно швидко і недорого. Головне – визначитися з датою і встигнути купити авіаквиток.

Мальдіви – це круглорічний туристичний сезон. Неймовірно мальовнича природа, завжди тепле море, білосніжні пляжі, висококласний сервіс – все це чекає на вас після прибуття рейсу Київ-Мале до столиці Мальдівської Республіки. Місто Мале – це найбільший острів Мальдівів і найменша в світі столиця. Дістатися туди можна як регулярним рейсом, так і чартерами.

Що вигідніше – чартери на Мальдіви чи переліт регулярним рейсом?

Ми назвемо чотири основні відмінності між цими двома видами авіаперельотів, щоб ви змогли вибрати для себе оптимальний варіант.

  1. Якщо для вас важливою є низька ціна авіарейсу, тоді, безумовно, варто вибрати чартери на Мальдіви. Вартість чартерного рейсу може бути на 30 чи навіть 50% нижчою, ніж переліт регулярним рейсом.
  2. Регулярний рейс строго дотримується графіка перельотів, і, подивившись розклад авіаперельотів, ви можете забронювати квиток задовго до дати вильоту. Чартери ж зазвичай літають під час туристичних сезонів, і їх графік вильоту може часто змінюватися. Забронювати квитки на чартерний рейс неможливо без попередньої оплати.
  3. Аеропорт – не те місце, де можна купити авіаквиток на чартер. Чартерні рейси організовують турфірми, вони ж і продають авіаквитки на чартери – в основному за 2-3 дні до вильоту літака за вказаним маршрутом. Пошук авіаквитків на чартер Київ-Мале потрібно починати з сайтів турагентств і закінчувати на спеціальних інтернет-ресурсах, де представлені всі чартерні рейси з України.
  4. Чартерні перельоти мають ще одну особливість – вони виконують прямий переліт до тих курортів, куди не літають регулярні рейси. Якщо ви вибрали місце для відпочинку, але не знаєте, як організувати туди переліт, турагент відповість на всі ваші запитання. Дуже вигідно замовляти повний туристичний пакет, де передбачений переліт на чартері в обидва кінці.

Ви вже переконалися, що Мальдіви не такі недосяжні, як здається на перший погляд? Тоді шукайте чартерний рейс Київ-Мале і замовляйте недорогі авіаквитки в турфірмі Самліна Тревел!

Чартеры на Мальдивы