fbpx

Продаж білетів на автобус

Всупереч стереотипній думці, автобус – один з кращих варіантів транспорту, коли мова йде про туристичні подорожі. Подорожі на колесах захоплюють, а при правильному підході до вибору рейса, автобуса та перевізника, навіть довготривалі поїздки стають дуже комфортними. І не дивно, що продаж автобусних квитків на маршрути до Європи та інші міста світу мають великий попит та популярністю.

ТОП -5 причин купити автобусний квиток для подорожі

 1. Емоції та відчуття. Нехай поїздка автобусом буде довша, ніж політ літаком, проте стільки всього можна побачити з вікна, стільки емоцій отримати залишившись наодинці з власними думками! Чудовий початок справжньої пригодницької подорожі! 
 2. Відсутність дискомфортних відчуттів. Поїздка автобусом особливо припаде до душі тим, хто відчуває страх висоти або ж важко переносить поїздки потягом. Автобусна подорож позбавить необхідності знову зустрічатись зі своїми страхами й перетворювати туристичну поїздку в нестерпне випробування.
 3. Варіативність пропозицій. Навіть якщо ви задумали поїздку в місто, у якого немає прямого сполучення з Києвом – не біда! Можна вибрати маршрут з мінімальною кількістю зупинок та знайти прямий – маршрут без пересадок, це забезпечить відсутність основних незручностей. 
 4. Комфорт та сервіс. Автоперевізники, що обслуговують поїздки на міжнародному рівні, готові запропонувати пасажирам максимально зручні умови та гарний настрій під час всієї подорожі. 
 5. Можливість попередньої купівлі квитка. Ще тільки починаючи планувати поїздку, бронюйте місце на потрібний рейс та позбавте себе зайвих переймань та клопотів в день виїзду. 

Де краще замовити автобусні білети?

Купити електронний чи звичайни квиток можна декількома спопособами: 

 • Відвідав автовокзал, ознайомившись з табло або звернувшись до каси попереднього продажу. 
 • Знайти офіційні сайти перевізників та вибрати найбільш зручний маршрут по заданому для подорожі напрямку.  

В будь-якому випадку, доведеться витратити чимало часу, аби досягти бажаного результату оскільки пропозицій від компаній перевізників на сьогодні досить багато. Але є ще один, найбільш зручний та вигідний по всім умовам спосіб замовлення білетів.  

Скористуйтесь сервісом компанії “Самліна Тревел”! На цій сторінці сайту, скориставшись спеціальною формою, ви маєте можливість в онлайн режимі переглянути пропозиції перевізників за конкретним маршрутом та на заплановану дату. 

Для цього потрібно:

 • Ввести в поля назви міст відправлення та прибуття, користуючись автозаповненням даних. 
 • Вибрати дату запланованої поїздки.
 • Почекати декілька секунд, поки внесені дані будуть оброблятись пошуковою системою. 
 • Вже протягом хвилини ви зможете подивитись усі актуальні пропозиції перевізників будуть доступні для перегляду й ознайомлення з вказанням точного місця відправлення та прибуття в конкретному місті, а також з приміткою про наявність пересадок. 

Професіоналізм наших менеджерів до ваших послуг!

Інформація по кожному конкретному запиту на  сайті є загальною і доступна більше для ознайомлення. Для того, аби уточнити деталі рейсу, що запропоновані перевізником, наявність вільних місць на конкретну дату виїзду, а також інші деталі просимо зв’язатись з нашим менеджером за допомогою форми зоротного зв’язку. Це дасть вам можливість:

 • Зекономити час в пошуку потрібної інформації
 • Отримати вичерпні відповіді, що стосуються купівлі квитка на автобус за популярними напрямками
 • Забронювати місце і купити квиток, заздалегідь забезпечивши безтурботну посадку на рейс в Києві чи іншому місті
 • Скористатись консультацією і практичною підтримкою менеджера по іншим питанням, що стосуються подорожей та туризму в цілому. 

Спілкування з менеджерами напряму дозволить уникнути дезінформації щодо часу відправлення і прибуття автобуса, а також відкоригувати свої плани в випадку форс-мажорних обставин з боку перевізника. Це економічно вигідно і дуже зручно, оскільки всі питання можна вирішити в режимі онлайн, без необхідності виїзду на автовокзал для улагодження формальностей. 

Довіртесь професіоналам та ваша подорож відбудеться “на висоті”!