fbpx

Система харчування в готелях розшифровка

Проблема харчування у наших туристів стоїть чи не на першому місці відразу після вибору відповідного готелю для відпочинку. Тут даються ознаки і особливості національного менталітету, і знайома кожному з нас звичка з’їдати за один прийом таку кількість їжі, яку іноземцям могло б вистачити на кілька днів. Однак відпочинок – не найкращий час для зміни своїх поглядів, а апетит, підкріплений свіжим повітрям і новими враженнями, виявляється напрочуд хорошим. Отже, як правильно замовити харчування під час оформлення туру?

Вирішувати це питання варто відразу після того, як відомо, в якому саме готелі ви зупинитеся. Справа в тому, що порядок дня туриста залежить від віддаленості місця його проживання від узбережжя.

Система питания в отелях расшифровка

UAI – ультра все включено

Усі, хто планує бронювати готель для тимчасового проживання на курорті або у діловому відрядженні, зіткнуться з абревіатурою, яка позначає тип харчування. Що мається на увазі під типом харчування UAI (Ultra All Inclusive)?

У перекладі з англійської це словосполучення звучить як «ультра все включено» і позначає багаторазове харчування протягом усього дня, можна навіть сказати, цілодобове харчування. Якихось обмежень за кількістю їжі немає: ви можете харчуватися в ресторані, нічному барі, насолоджуватися смачними стравами з барбекю та гриля. Також вам будуть доступні морозиво, солодке, алкогольні та безалкогольні напої від місцевих та зарубіжних виробників.

Стол Турция

AI – система «все включено»

Якщо ви маєте намір провести відпустку, наприклад, в Єгипті і готель розташований в безпосередній близькості від пляжу, тобто на першій лінії, то найкращим вибором буде той, який за європейською класифікацією позначається як ALL, тобто all inclusive.

Її перевагою є великий вибір страв місцевого приготування, а також різних напоїв до них, причому вони доступні протягом усього дня в необмеженій кількості. Тому з пропонованих позицій меню може бути складена навіть м’ясна або рибна дієта, що, безперечно, оцінять їх прихильники.

питание в пакете тура

Fb – повний пансіон

Тип харчування в готелі під абревіатурою FB або, іншими словами, повний пансіон – це в основному триразове харчування за системою «шведський стіл», тобто повноцінне харчування протягом дня. Якщо у вашому готелі тип харчування буде позначений системою FB, будьте готові до платних спиртних напоїв. Тільки в деяких дорогих готелях можуть подати келих шампанського до сніданку. Але за додаткову плату ви легко усунете проблему відсутності спиртного чи будь-якого іншого напою у вашому меню.

Розуміти значення абревіатур, якими позначається тип харчування, дуже важливо при бронюванні номерів, особливо якщо ви з дітьми.

Єдиним недоліком такого рішення досить висока ціна. Якщо ж зважити на те, що наші співвітчизники не втрачають можливості вирушити на екскурсії, у вартість яких зазвичай входить обід, то вигіднішим стане цей варіант харчування.

Питание туристов

HB – напівпансіон

Щоб уникнути зайвих платежів за обід, на який все одно не завжди вийде прийти вчасно, варто замовити харчування за таким типом. У його рамках турист зможе отримати сніданок та вечерю у вигляді шведського столу, проте за напої доведеться доплатити.

Додамо, що такий «напівпансіон» буде оптимальним рішенням, якщо пляж розташований досить далеко для готелю, і переривати його відвідування для обіду в готелі стане неможливо. Альтернативою ресторану при готелі стане один з ресторанів, розташованих поблизу узбережжя, де за помірну суму можна отримати салат, м’ясну або рибну страву і порцію безалкогольного напою.
Молодим та активним туристам буде цікава така система харчування.

Завтрак туры

BB – сніданок

абревіатура, під якою розуміють поєднання «bed & breakfast». В рамках цього пакету відпочиваючі зможуть отримати сніданок в готелі, обід можна провести в прибережному ресторані, а вечерю запланувати в одному з розважальних закладів, які також удосталь представлені в курортних містах. Звичайно, голлівудська дієта навряд чи зрівняється з таким харчуванням, але за час короткої відпустки якоїсь шкоди система BB надати не зможе.

Додамо, що зазначена класифікація пакетів харчування прийнята в більшості країн світу, проте практично кожна мережа готелів може пропонувати власні варіанти та комбінації, тому перед остаточним вибором варто ретельно вивчити умови в конкретному закладі та проконсультуватись з нашими менеджерами.