fbpx

Для в’їзду потрібна віза. Візу ви оформляєте в аеропорту після прибуття. Всі туристи, які мають громадянство України, можуть оформити візу в аеропорту Аммана безкоштовно (за умови придбання пакетного туру на 3 і більше ночей через туроператора).

ЧАРТЕР ДО ЙОРДАНІЇ – ПОДОРОЖ В АРАБСЬКУ КАЗКУ!

Хочете потрапити в справжнісіньку арабську казку? Йорданія – це країна, в якій ця мрія втілиться якнайкраще. У самому серці Близького Сходу ви будете почувати себе в повній безпеці. Неймовірно, але це так. Крім того, дивовижні місця – місто в скелях, гарячі джерела, пустеля, Червоне море, старовинні фортеці і колонади – подарують вам незабутні враження. Якщо ви ще не знаєте, де знайти найфантастичніше місце для відпочинку, чартери в Йорданію доставлять вас за адресою.

Прямий переліт до Йорданії чартерним рейсом – найзручніший і найбільш економний спосіб дістатися до арабських пам’яток. Але це ще не все: чартери вважаються набагато вигіднішими, ніж регулярні рейси, тому сьогодні попит на чартерні авіаквитки Київ-Амман – величезний. Всього 3,5 години в повітрі – і ви вже на місці.

Чартеры в Иорданию

ЧАРТЕР ДО ЙОРДАНІЇ – ПЕРЕВАГИ ТАКОГО ПЕРЕЛЬОТУ

Амман – столиця Йорданії, і саме сюди прямують всі чартерні рейси з України та інших країн. Прямий чартерний рейс набагато зручніший, ніж регулярний переліт із пересадками. Крім того, вартість авіаквитка на чартер вдвічі нижча, що дуже до душі бюджетним туристам.

Але перед тим як скористатися чартером, варто пам’ятати про кілька нюансів.

  • Якщо ви думаєте, що прибудете саме в той час, що вказаний у розкладі чартеру, то, на жаль, ми трішки вас розчаруємо. Чартерний рейс можуть відкласти або, що буває вкрай рідко, взагалі скасувати. Тому, якщо вам важливо знати точні чартери в Йорданію, уточнюйте графік за день до вильоту.
  • Авіаквитки на чартерний рейс неможливо купити в авіакасах, оскільки авіакомпанія не займається продажем квитків на чартери. Зробити це можна тільки через турагентство. Існують спеціальні інтернет-ресурси, де ви зможете побачити розклад і ціни на чартери усіх напрямків.
  • Найбільш зручно і вигідно замовити тур до Йорданії з повним пакетом послуг, у тому числі і переліт. Турагентство Самліна Тревел зробить це для вас із великим задоволенням.

Віза в Йорданію потрібна, але вона оформляється тільки після прибуття в аеропорт Аммана. Саме цей аеропорт найбільше приймає чартерних літаків у Йорданії. А саме місто Амман – це чудова транспортна розв’язка на найвідоміші і найкрасивіші курорти цієї країни.

Якщо ви ще не спланували відпустку на цей рік, Йорданія стане ідеальним вибором. Ви побачите тут стільки дивовижних місць, що вражень вистачить на все життя. Замовляйте чартери Київ-Амман у турфірмі Самліна Тревел і відпочивайте на здоров’я в найгарніших куточках нашої планети.