fbpx

ІЗРАЇЛЬ – КРАЇНА ДЕ ЛІКУЮТЬ І ДУШУ, І ТІЛО!

Ізраїль – це свята земля, на яку приїжджають тисячі паломників з усього світу. Єрусалим, храм Гробу Господнього, Стіна Плачу, Назарет – священні пам’ятки православної релігії, біля яких кожен мандрівник відчуває себе ближче до Бога.

Не лише душу лікують люди в Ізраїлі, а й тіло. Адже в цій країні знаходяться найвідоміші та найуспішніші медичні клініки світу, в яких виліковують практично всі хвороби. Тому регулярні рейси і чартери в Ізраїль виконуються з різних куточків світу.

Якщо вас цікавить туристичний Ізраїль, ви повинні познайомитися насамперед із гарною сучасною столицею Ізраїлю – Тель-Авів. Середземноморськими пляжами порадує вас також і місто Хайфа – промисловий і науковий центр країни. Ну а познайомитися з історією часів хрестоносців ви зможете в стародавньому місті Акко.

Чартеры в Израиль

ЧАРТЕРИ В ІЗРАЇЛЬ: ЛІТАТИ МОЖНА ДЕШЕВО

Коли ми чуємо про перельоти, відразу згадуємо, що це найдорожчий спосіб пересування. Але якщо вибрати не регулярний рейс, переліт на якому справді коштує дорого, а чартер, – вартість авіаквитка знизиться вдвічі.

З України в Ізраїль чартери виконують рейси до Тель-Авіву. Літак вилітає з Запоріжжя, Києва, Львову та Харкова. У курортний сезон аеропорт Тель-Авів приймає величезну кількість чартерних рейсів. Аеропорт Ейлат знаходиться в південній частині Ізраїлю – в місті Ейлат. Але він в основному призначений для внутрішніх авіаперельотів.

Чому ціна на чартер така низька? Для цього є дві основні причини:

  1. Літак орендують в основному туристичні оператори, які бронюють всі рейси одночасно і отримують за це величезну знижку. Чартери в Ізраїль організовують практично всі турагентства України. Найкраще замовити повний пакет послуг від турагентства, в якому передбачений і переліт. У цьому випадку вам не доведеться окремо шукати, де вигідно купити авіаквиток на прямий рейс до Ізраїлю чи переглядати велику кількість готелей.
  2. Турагентства зацікавлені продати всі квитки, тому знижують їх вартість. А перед самим вильотом ціна квитка на чартер може бути втричі нижчою, ніж на регулярний рейс. Недоліком авіаквитків на чартерний рейс є те, що їх не можна забронювати без оплати і повернути гроші якщо не летіти.

Часто чартери літають на ті курорти, куди не виконуються регулярні рейси – і в цьому їх величезна перевага. З недоліків головним можна вважати неточний графік польотів. Виліт чартеру можуть затримати або скасувати з будь-яких причин. Тому не варто летіти чартером, якщо вам потрібно встигнути на важливу зустріч, в такому випадку користуйтесь регулярними рейсами.

Щоб побачити розклад чартерних рейсів в Ізраїль, зайдіть на сайт нашого турагентства Самліна Тревел. Тут ви отримаєте повну інформацію з будь-якого питання, що цікавитиме вас. Телефонуйте, пишіть – і ми з радістю все вам розповімо про чартери на найвідоміші курорти світу!