fbpx

ЧАРТЕРИ В ГРУЗІЮ – ШВИДКО, ЗРУЧНО І НЕДОРОГО!

Вибір країни для відпочинку – це ретельно продуманий кожен крок, починаючи від складання валіз і закінчуючи бронюванням житла. Але одним із головних питань під час відвідування інших країн залишається вибір способу пересування.

Сьогодні на відомі курорти світу туристи з України відправляються переважно повітряним транспортом, особливо, якщо це дуже велика відстань. Ще одна перевага перельотів – економія часу, адже пасажир хоче витратити свій час не на дорогу, а на відпочинок. Тому запитання, які є чартери в Грузію, досить актуальне для тих, хто має намір відвідати цю країну найближчим часом.

Чартер – вигідна пропозиція для тих, хто прагне заощадити гроші на перельоті і не прив’язаний до конкретної дати. Адже чартерні рейси можуть затримуватися до того часу, поки не набереться достатня кількість пасажирів. Квиток на регулярний рейс коштує набагато дорожче, зате в цьому випадку ви точно встигнете на заплановану зустріч.

Турфірма Самліна Тревел постійно організовує чартери в Грузію, адже з кожним роком потік туристів в цю країну збільшується. Головний міжнародний аеропорт Грузії знаходиться в двадцяти кілометрах від столиці Тбілісі. Другий аеропорт, що приймає регулярні рейси і чартери – це Батумі.

Чартеры в Грузию

ДЕ І КОЛИ КУПУВАТИ АВІАКВИТКИ НА ЧАРТЕР У ГРУЗІЮ?

Ціна авіаквитка на чартерний рейс залежить від того, коли ви купуєте його: чим раніше, тим дорожче, чим ближче до вильоту – тим дешевше, адже турфірмі необхідно продати всі місця на чартер. Щодо регулярного рейсу, то тут все навпаки: чим раніше ви купуєте квиток, тим він буде дешевшим.

Купувати квиток на чартер найкраще у тій турфірмі, де ви замовляєте тур. Адже це дуже зручно: ви не тільки оберете напрямок подорожі, але також відразу подбаєте про переліт.

Щоб ваш туристичний маршрут був справді вигідним, заощаджуйте на перельоті. А чому б і ні, якщо така можливість є!

Турфірма Самліна Тревел подбає про те, щоб ваша відпустка була зручною, безпечною і приємною.

  • Регулярні чартери в Грузію Київ-Тбілісі, Київ-Батумі.
  • Можливість купити квитки на чартер у будь-який зручний для вас час.
  • Україна-Грузія – нові туристичні можливості для українців.

Чартер до Грузії від турфірми Самліна Тревел – чудова пропозиція для бюджетного туриста.