fbpx

Чартерні квитки в Китай

2018 рік подарував нам багато хороших миттєвостей, і одна з них – відкриття чартерних рейсів на острів Хайнань. Повітряне сполучення Київ-Хайкоу дає змогу подорожувати до іншого кінця планети набагато швидше і дешевше. Адже тепер, якщо не зважати на короткотривалу посадку для дозаправки літака (відстань все-таки велика), цей переліт можна сміливо вважати прямим. Всі відомі пам’ятки, унікальна природа, вишукана кухня і місцевий колорит стануть доступні для вас через кілька годин польоту на чартерних рейсах.

ЧИМ ЗАЙНЯТИСЯ НА ХАЙНАНІ?

Хайнань – дуже цікавий острів: саме його вважають курортним центром Китаю. Тут ви спробуєте найбільш незвичайні страви (інколи для цього треба бути відчайдушним та відважним), відвідаєте наймальовничіші національні парки і заповідники, побуваєте на відомому серед мандрівників острові Мавп, позасмагаєте на золотистих пляжах та насолодитеся прекрасними картинами місцевої природи.

Цей список можна продовжувати і продовжувати, але навіщо це робити, якщо можна просто купити квиток, гайнути туди на тиждень-два і побачити це все на власні очі! А щоб вам було легше спланувати подорож, ми підготували для вас топ-8 речей, які обов’язково потрібно зробити, перебуваючи на Хайнані, щоб ваш відпочинок вдався на всі 100%!

  • Навчитися заварювати і спробувати найсмачніший чай на його ж батьківщині.
  • Випробувати на собі народну китайську медицину.
  • Відвідати храм Няньшань і помилуватися справжньою гордістю китайців – статуєю Гуаньїнь.
  • Насолодитися неймовірним заходом сонця на безлюдному узбережжі острова.
  • Скуштувати місцеві екзотичні фрукти.
  • Привезти додому сувеніри з перлів і шовку.
  • Зайнятися мінімум трьома морськими видами спорту.
  • Побувати біля термальних джерел, яких так багато на цьому райському острові.

Це лише маленька, але основна частина всіх принад, які чекають на вас на «Східних Гаваях». Найкращий період для відвідування екзотичного острова – під час місцевих фестивалів та свят. У ці дні Хайнань переповнюється особливою атмосферою і чарами, які неможливо описати словами – це потрібно побачити на власні очі!

Приємним бонусом для вас стануть демократичні ціни на всі продукти та послуги. Тобто острів відомий не лише своїми дешевими п’ятизірковими готелями, що пропонують високий рівень обслуговування, а й низькими цінами на продукти харчування, сувеніри та інше.

Чартеры в Китай