fbpx

ЧАРТЕР НА КУБУ: ЩО ПОДИВИТИСЯ НА ОСТРОВІ СВОБОДИ?

Екзотична, колоритна і цікава Куба не одне десятиліття приваблює мандрівників з усього світу. Мальовничі краєвиди, романтична атмосфера старої Гавани, чудово збережені вінтажні автомобілі, смачні морепродукти, легендарний кубинський ром та сигари, – і все це приправлено гарячим темпераментом місцевих жителів. Насолодитися красою та принадами курортів сонячного острова посеред Карибського моря повною мірою вам допоможуть прямі чартери на Кубу.

В ідеальний туристичний маршрут островом Свободи варто включити знамениту садибу Ернеста Хемінгуея – американський письменник обожнював цю країну. Неймовірні ландшафти долини Віньялес, що внесена до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, пошук загублених піратських скарбів, найніжніший пісок пляжів Варадеро, феєрична «Тропікана» й уроки сальси – Куба здивує навіть бувалих мандрівників.

Тропічний ліс, гори і приголомшливі водоспади є справжніми природними скарбами Куби, а прямий чартер – найкращий спосіб дістатися в це дивовижне місце. Вас чекають національні парки і заповідні зони, казкові мангрові зарості і коралові рифи, занурення з аквалангом та захоплюючий тваринний і рослинний світ.

Туристи охоче відвідують гірський масив Сьєрра-Маестра, де можна піднятися на найвищу точку острова Свободи – гору Піко-Туркіно, висота якої становить 1972 м. Тут відбувалися ключові події кубинської революції, адже в 50-х роках минулого століття на території парку Сьєрра-Маестра ховалися повстанці під проводом Фіделя Кастро і Ернесто Че Гевари.

Чартеры на Кубу

ЧАРТЕРИ НА КУБУ: ЩО ПРОПОНУЮТЬ ТУРИСТАМ АВІАКОМПАНІЇ?

Якщо порівнювати квиток на регулярний авіарейс із квитком на чартер, то останній має ряд беззаперечних переваг.

  • На нашому сайті ви можете відстежувати спецпропозиції від авіакомпанії, яку ви обрали: такий прямий переліт чартерами на Кубу обійдеться вам значно дешевше, ніж квиток на звичайний рейс.
  • Прийнятна ціна – це не єдиний аргумент на користь чартеру, але один із найважливіших. Обираючи чартер, ви отримуєте зручні умови і значно скорочуєте час, проведений у дорозі, – цей варіант ідеальний, якщо ви подорожуєте з маленькими дітьми.
  • Можна оформити замовлення в режимі онлайн у зручний для вас час – електронний квиток прийде на вашу пошту, а вам потрібно буде лише надрукувати його на принтері.

Наша служба підтримки проінформує вас про доступні рейси, умови польоту та додаткові послуги, які може надавати авіакомпанія.