fbpx

СЛОВАЧЧИНА – КРАЇНА СЕРЕДНЬОВІЧЧЯ!

Словаччина – це країна, яку варто відкрити для себе, адже тут ви не лише оздоровитесь у цілющих термальних джерелах, але й побуваєте в епосі Середньовіччя з його неймовірними чарівними замками. Чартери в Словаччину – найкращий вибір для недорогого перельоту в країну, де збуваються фантастичні мрії.

Дуже багато туристів встигли оцінити переваги чартерів, вибираючи їх для перельоту на відомі курорти світу. Головний плюс чартерного рейсу – доступна ціна на квиток. З Києва взимку літає чартер до Попраду.

Якщо порівнювати вартість чартеру і регулярного рейсу, то авіаквиток в першому випадку коштує майже вдвічі дешевше. Чому так? Причина в тому, що чартерний рейс купує заздалегідь туроператор за спеціальною оптовою ціною. Туроператор, в основному, працює з турагенствами, які доставляють своїх клієнтів на будь-який курорт світу.

Чартерные рейсы в Словакию

ЧАРТЕР ДО СЛОВАЧЧИНИ: НАЙПОПУЛЯРНІШИЙ ПЕРІОД ДЛЯ ТУРИСТІВ – ЗИМА

Гірськолижні курорти Словаччини з кожним роком приваблюють все більше туристів, які захоплюються зимовими видами спорту. Чартерні рейси з України Київ-Попрад доставлять вас у чудове словацьке курортне містечко, яке особливо популярне в зимовий період. Чартер Київ-Попрад – це не лише гірськолижний відпочинок: це і крижані печери, і пішохідні маршрути по мальовничих схилах Високих і Низьких Татрів, і сходження на вершини тощо.

Замовити квиток на чартери краще в турфірмі з повним пакетом послуг. Розклад чартерних рейсів ви можете побачити на сайті турфірми Самліна Тревел. Алгоритм дій для покупки авіаквитка на чартер:

  • заходите на сайт https://samlinatravel.com/;
  • вибираєте категорію «Квитки» і знаходите чартери в Словаччину;
  • дату, номер рейсу і час вильоту-прильоту чартеру Київ-Попрад – все це ви знайдете на сайті турфірми.

Якщо ви не знаєте, де вказати потрібну для вас дату вильоту чартеру, зверніться до менеджерів турфірми – вони охоче дадуть відповіді на всі ваші запитання.

Туристи переважно замовляють квитки в обидва кінці – з вильотом з Києва в Попрад і з Попрада до Києва, адже це зручно і вигідно.